SKODA: NOWA SKODA OCTAVIA III OD 59 500 ZŁOTYCH

octavia 3_ceny3

Nowa Skody Octavia zadebiutuje na polskim rynku już marcu 2013 roku i będzie oferowana w trzech wersjach: Active, Ambition i Elegance. Ceny nowego modelu (Active z silnikiem 1.2 TSI o mocy 85 KM) zaczynają się od 59 500 złotych.

Już w podstawowej wersji w wyposażeniu standardowym znajduje się m.in. klimatyzacja Climatic i radio Blues z czterema głośnikami.


Zobacz także:
SKODA OCTAVIA – WRAŻENIA Z JAZDY
SKODA: OCTAVIA III – WERSJE WYPOSAŻENIA
SKODA: RYNKOWY SUKCES MODELU OCTAVIA


Octavia z podstawowym silnikiem w bogatszej wersji Ambition kosztuje 65 000 zł. Wyróżniają ją dodatkowo m.in. podłokietnik z przodu Jumbo Box, skórzana i wielofunkcyjna kierownica z obsługą radia, wyświetlacz MAXI-Dot, czujniki parkowania z tyłu oraz światła przeciwmgłowe.

Ceny najbogatszej wersji Elegance z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM rozpoczynają się od 73 350 zł. Decydując się na ten wariant otrzymamy również m.in. czujniki parkowania z przodu i z tyłu, radio Bolero z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 5,8 cala (z CD/MP3 i wejściem USB), elektrycznie składane i podgrzewane lusterka zewnętrzne czy 2-strefową klimatyzację Climatronic z czujnikiem jakości powietrza AQS.

Pełny cennik nowej Skody Octavia zamieszczamy poniżej.

Fot.: MARCIN KARACZUN