SKODA: WIESZ CO DOBRE – AUDIOBOOK W SPRZEDAŻY

„Ręczna robota” Ryszarda Ćwirleja, pierwszy audiobook z kolekcji „ŠKODA. Wiesz co dobre!”, trafił już do sprzedaży. To świetna propozycja do słuchania podczas podróży.

„Ręczna robota” Ćwirleja, książka wybrana w sierpniu przez użytkowników serwisu lubimyczytać.pl w kategorii „Trup w bagażniku, czyli najlepszy kryminał”, to barwna, a jednocześnie realistyczna historia. Pokazuje ona świat PRL-u, który z dzisiejszej perspektywy wydaje się fantazją szaleńca. Mimo szarej, smętnej atmosfery, zaskakuje humorem i obrazem cieplejszych niż dziś relacji między ludźmi. Książka w ciągu miesiąca zdobyła łącznie 5589 głosów!

Dzięki wsparciu programu „ŠKODA. Wiesz co dobre!”, audiobooki objęte zostały specjalnym rabatem. „Ręczną robotę” można kupić na www.audioteka.pl w cenie 16 zł.

Poznaliśmy także wyniki głosowania w kolejnej kategorii – „Kierunkowskazy, czyli książki które wyznaczają wartości”. Największą liczbę głosów zdobyła opowieść „Drugi oddech” Philippe Pozzo di Borgo, na podstawie której nakręcono film „Nietykalni”. Audiobook ukaże się w sklepach internetowych w listopadzie.

Obecnie trwa głosowanie na najlepsze dzieło w kategorii „Bez hamulców, czyli książki, które wywołały kontrowersje”. W zestawieniu znalazły się m.in. legendarna „Lolita” autorstwa Vladimira Nabokova i „Mechaniczna pomarańcza”, na podstawie której powstał głośny film Stanley’a Kubricka.

Dodatkową atrakcją kampanii „Czytam, bo wiem co dobre” jest cykliczny konkurs na najlepszą recenzję, w którym można wygrać wartościowe nagrody.

„Czytam, bo wiem co dobre” to pierwszy wspólny projekt Škody- lidera sprzedaży nowych samochodów na polskim rynku i www.lubimyczytac.pl – największego polskiego serwisu czytelniczego. W ramach kampanii, producent zaprasza do wspólnego wyłonienia najlepszych książek w sześciu kategoriach tematycznych.

Akcja „ŠKODA. Czytam, bo wiem co dobre!” potrwa do końca stycznia 2013 roku. Zapraszamy do zabawy na lubimyczytac.pl.