SOLUTRANS 2013: NOWA GAMA RENAULT TRUCKS NA TARGACH

renault_trucks_t

W Lyonie dobiegają końca targi Solutrans, podczas których Renault Trucks prezentuje nową gamę pojazdów Euro 6 wraz z atrakcyjnym pakietem rozwiązań transportowych.

Oprócz modeli T,C i K , na stoisku francuskiego producenta można również oglądać gamę D z kabiną o szerokości 2 m. Imponujące stoisko ma powierzchnię 1300 m², a dla klientów producent przygotował jazdy testowe.


Zobacz także:
UŻYTKOWE
ROZMAITOŚCI


Zaprojektowana i wyprodukowana przy ścisłej współpracy z 50 klientami z różnych zakątków świata nowa gama Renault Trucks, to doskonałe narzędzie do pracy dla wszystkich przewoźników. Według francuskiego producenta, pojazd ciężarowy musi przynosić zysk i musi być narzędziem niezawodnym i powinien stanowić powód do dumy dla każdego kierowcy. Aby wcielić tę ideologię w życie, Renault Trucks oferuje swoim klientom całkowicie odmienioną gamę pojazdów dalekobieżnych, dystrybucyjnych i budowlanych.

Jako że Solutrans odbywa się w Lyonie, gdzie Renault Trucks prowadzi swą działalność od ponad 100 lat, producent uważany jest za nieoficjalnego gospodarza tych targów. Jest to więc idealna okazja do zaprezentowania nowej oferty, poszerzonej o pojazd dystrybucyjny z kabiną o szerokości 2 m, o DMC 3,5-7,5 tony, wyposażony w silnik DTI 3 Euro 6 o mocy 150-180 KM oraz 6-biegową skrzynię biegów (manualną lub zautomatyzowaną w przypadku modelu o DMC 7,5t).

Podczas prac nad nową gamą, w trosce o wydajność, solidność i rentowność, Renault Trucks podjęło współpracę z czołowymi producentami nadwozi. Na ich stoiskach, goście odwiedzający targi nierzadko oglądają pojazdy Renault Trucks z zabudowami dostosowanymi do różnego typu działalności.

Na podwoziach Renault Trucks można montować wszystkie typy zabudowy. Dzięki wstępnie nawierconym otworom oraz braku jakichkolwiek niestandardowych elementów nad ramą, praca firm zabudowujących została znacznie ułatwiona. Co więcej, w projekcie nowych pojazdów uwzględniono możliwość montażu modułów elektrycznych na potrzeby producentów nadwozi.

Nowa oferta Renault Trucks, to nie tylko odmieniona gama pojazdów, ale także pakiet usług, dzięki którym klienci mogą z łatwością kontrolować swoje koszty. Optifuel Solutions, aplikacja zawierająca zestaw narzędzi dedykowanych redukcji poziomu zużycia paliwa oraz narzędzie telematyczne Optifleet to rozwiązania, które gwarantują przewoźnikom długofalowe oszczędności. Co więcej, poprzez finansowanie, ubezpieczenie oraz kontrakty serwisowe na korzystnych warunkach, Renault Trucks zapewnia klientom maksymalną mobilność ich pojazdów oraz daje możliwość kontrolowania wydatków.

Poza pojazdami Master i Maxity, które nie muszą spełniać normy Euro 6, wszystkie modele zaprezentowane na stoisku Renault Trucks pochodzą z nowej gamy. Dodatkowo, goście mogą obejrzeć przekrój najnowszej kabiny modelu „T”.