STACJA MERCEDES 2015: AMG I MV AUGUSTA JUŻ W CZWARTEK

Stacja_Merc_mot1

Czwartek, 20 sierpnia, w Stacji Mercedes będzie prawdziwą ucztą dla fanów sportowych maszyn. Do letniego pawilonu przyjadą motocykle MV Agusta – łączące świetne osiągi z zapierającym dech włoskim designem.

Motocykle wygrały 270 Grand Prix i zdobyły 75 tytułów mistrza świata: 37 tytułów wśród konstruktorów i 38 mistrzostw świata zawodników. Zdecydowanie warto przyjrzeć się na żywo tym jednośladom, tym bardziej, że podczas wizyty będą im towarzyszyły Mercedesy AMG.


Zobacz także:

MOTOCYKLE

STACJA MERCEDES 2015


 

Podczas Dnia Mercedesa x AMG & MV Agusta w letnim pawilonie na warszawskim Powiślu od godziny 18.00 będzie można zobaczyć imponujące maszyny. Wśród nich pojawią się między innymi: Dragster RR (nowość 2015) „power bike”, Brutale 800 RR (nowość 2015) „naked bike”, Stradale (nowość 2015) z nowej niszy „urban travel”, Turismo Veloce (nowość 2015) „travel bike” oraz F3 800 „sport”.

Ponadto do Stacji przyjadą Mercedesy z rodziny AMG: AMG GT, A 45 AMG, CLA 45 AMG, CLS 63 AMG oraz C 63 AMG. To wydarzenie nie może ominąć fanów mocnych, motoryzacyjnych wrażeń.

Założona w 1945 r. przez Domenica Agustę – MV Agusta zyskała międzynarodowe uznanie dzięki zaawansowanym technologiom i świetnym osiągom, przez które stała się jedną z odnoszących największe sukcesy marek w świecie wyścigów motocyklowych. Współpraca dwóch firm produkujących pojazdy o wysokich parametrach silnika,

Mercedes-AMG i MV Agusta rozpoczęła się w listopadzie 2014 roku. Mercedes-AMG nabył 25 proc. udziałów MV Agusta. Producenta ekskluzywnych motocykli o bogatej tradycji i AMG łączy nie tylko długa, pełna sukcesów historia wyścigów, ale także wspólne wartości i cele na przyszłość.

Na spotkaniu w Stacji Mercedes będą obecni: Wawrzyniec Jakubowski, wyłączny importer MV Agusty i Product Manager AMG – Michał Maksymiuk. Z pewnością goście letniego pawilonu będą mogli dowiedzieć się od nich wielu interesujących faktów, zarówno o współpracy obu marek, jak i na temat imponujących osiągów motocykli MV Agusta i Mercedesów AMG.

Zapraszamy serdecznie na spędzenie czwartkowego popołudnia w Stacji Mercedes – róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie. Wstęp jest wolny.