STACJA MERCEDES 2015: PAUL BRACQ I PAGODY NA POWIŚLU

Pagod_stme1

W sobotę, 20 czerwca, zapraszamy na jedno z najważniejszych wydarzeń dla fanów motoryzacji klasycznej w tym sezonie. Od godziny 12.00 w Stacji Mercedes będą gościły kultowe Pagody.

To jednak nie koniec atrakcji. Punktem kulminacyjnym tego szczególnego dnia, będzie spotkanie z żywą legendą motoryzacji. Letni pawilon odwiedzi bowiem Paul Bracq.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

STACJA MERCEDES 2015


 

Przez ponad dekadę, od 1957 roku Paul Bracq był głównym projektantem Mercedesa. Od tego czasu miał on ogromny wpływ na wypracowanie stylu marki. Dzieła Bracqa – od dachu w 190 SL, przez stworzenie nadwozi 230 SL, 250 SL, 280 SL „Pagoda”, niezapomnianych W108 i W109, W600 oraz serii W114 i W115 wpisały się do historii motoryzacji. Wszystkie wymienione modele stały się ikonami.

Uczestnicy wyjątkowego spotkania z mistrzem, będą mogli nie tylko obejrzeć jego prezentację i wysłuchać wykładu sławnego projektanta, ale także wziąć udział w otwartej sesji pytań. Wizycie gościa specjalnego będą towarzyszyły perełki motoryzacji – piękne Pagody, którymi do Stacji Mercedes przyjadą fani marki zrzeszeni w W113 Pagoda SL Klub Polska.

Wieczór uświetni koncert pod hasłem „Muzyka z wiatrem we włosach”, czyli standardy muzyki rockowej w wykonaniu zespołu 36.6.

Stacja Mercedes przez całe lato (do 6 września 2015) oferować będzie ciekawe spotkania, koncerty, projekcje filmowe, wydarzenia motoryzacyjne oraz zajęcia sportowe. Inicjatorem projektu jest Mercedes-Benz Polska, a współtwórcą programu i operatorem – Grupa Warszawa. Przez cały czas działania można umówić się na jazdy testowe za pośrednictwem mobilnych sprzedawców obecnych w Stacji. W tym roku do dyspozycji gości będą m.in. Klasy A, C, CLA Shooting Brake, CLS, GLA i smart forfour.

Stacji Mercedes: róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie – na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.