SUBARU: MODEL BRZ W KWIETNIU W SALONACH W POLSCE

Su 1_100390

Firma Subaru Import Polska poinformowała, że dzięki pozytywnemu przebiegowi rozmów z Fuji Heavy Industries (producent samochodów Subaru) w bieżącym roku otrzyma kontyngent modelu BRZ.

Tym sposobem także „wersja oryginalna” tego wielokrotnie na świecie nagradzanego samochodu stanie się dostępna dla polskich klientów!


Zobacz także:
SUBARU W SPORCIE
SUBARU – NOWY FORESTER


Parametry i charakter samego samochodu, zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa z jednej, a maksymalną przyjemność z jazdy z drugiej strony znajdują także pełne odzwierciedlenia i podkreślenie w realizowanej w naszym kraju polityce sprzedaży.

I tak polska wersja Subaru BRZ będzie, podobnie jak wszystkie inne modele Subaru na naszym rynku, standardowo wyposażona w Inteligentny System Ratunkowy (w/g UE systemy takie powinny zmniejszyć ilość ofiar ruchu drogowego o ok. 10 proc.).

Su 2_100440

Specjalnie dla BRZ Szkoła Jazdy Subaru opracowała program szkoleń dla aut tylnonapędowych. Podobnie jak w przypadku modelu STI szkolenie w SJS zawarte jest w cenie samochodu. Oczywiście z profesjonalnych szkoleń w SJS-ie mogą skorzystać także nabywcy m.in. Toyoty GT86 (odpłatnie).

W Polsce oferowane są dwie wersje BRZ różniące się zarówno technicznie, jak i wyposażeniowo. Ceny Subaru BRZ rozpoczynają się od 28 500 euro brutto za wersję Active z manualną skrzynią biegów.

Pierwsze samochody będą dostarczone klientom w kwietniu bieżącego roku.

Dalsze informacje, w tym arkusz specyfikacji oraz broszura prasowa, znajdują się na witrynie internetowej http://brz.subaru.pl.

Su 3_100400