VOLKSWAGEN: CRAFTER W WERSJACH MODELOWYCH OPTIMUM I OPTIMUM+

Volkswagen Crafter to największy model oferowany przez markę Volkswagen Samochody Dostawcze.

Jest ekonomiczny, funkcjonalny i nowoczesny. Teraz, z myślą o głównych potrzebach klientów, marka wprowadza na rynek specjalną wersję modelową Craftera w konfiguracji OPTIMUM. Ceny Craftera w tej konfiguracji zaczynają się już od 149.000 złotych netto.


Zobacz relacje:

RENAULT: NOWY MASTER E-TECH 100% ELECTRIC Z ZASIĘGIEM 460 KM
 

UŻYTKOWE


 

Volkswagen Crafter w wersji furgon to największy z modeli oferowanych przez markę Volkswagen Samochody Dostawcze. Dostępny jest w dwóch wersjach wysokości – z regularnym (2355 mm) oraz z wysokim (2590 mm) dachem, a także w dwóch wariantach rozstawu osi: 3640 mm i dłuższy 4490 mm. Teraz, w odpowiedzi na zapytania klientów, Volkswagen Samochody Dostawcze wprowadza na rynek specjalny wariant modelowy wersji z wysokim dachem – OPTIMUM. Wariant ten – oferowany w obu rozstawach osi – napędzany jest silnikiem wysokoprężnym 2.0 TDI o mocy 103 kW/140 KM. W wersji OPTIMUM jest on połączony z 6-biegową manualną skrzynią biegów, natomiast wersja z 8-biegową skrzynią automatyczną nosi oznaczenie OPTIMUM+.

Homologowany jako samochód ciężarowy kategorii N1 (dopuszczalna masa całkowita pojazdu do 3,5 t włącznie), Volkswagen Crafter OPTIMUM i OPTIMUM+ jest przemyślanym i odpowiadającym na wszystkie potrzeby kierowcy pojazdem. Jego wymiary są idealne do przewożenia europalet lub kontenerów rolkowych. Ponadto, dzięki imponującym parametrom ładowności i dostępnym licznym zabezpieczeniom, transport ładunków w Crafterze jest bezpieczny i łatwy w obsłudze. Oprócz standardowych systemów bezpieczeństwa, samochód wyposażony jest w systemy asystujące takie jak: asystent bocznego wiatru (Cross Wind Assist), asystent wjazdu na wzniesienia (Hill Hold Control) czy czujniki parkowania w przednim i tylnym zderzaku.

Systemy wspomagania i bezpieczeństwa w Crafterze OPTIMUM i OPTIMUM+ są pomocne w wielu trudnych sytuacjach: na wielkich placach budowy i małych leśnych ścieżkach, w wąskich osiedlowych uliczkach lub podczas porywistych wiatrów na autostradzie. Wyposażenie tego modelu obejmuje m.in. radio z kolorowym wyświetlaczem „Compositon Color”, system powiadamiania ratunkowego e-Call, klimatyzację manualną, czy specjalne lampki oświetlające kabinę przydatne w codziennej pracy. Crafter OPTIMUM i OPTIMUM+ ma po prostu wszystko, czego oczekujemy od nowoczesnego samochodu dostawczego.

Tylko teraz, Crafter w konfiguracji OPTIMUM oferowany jest w cenie 149 000 zł netto. Dostępny z wysokoprężnym silnikiem 2.0 TDI o mocy 140 KM z manualną skrzynią biegów i wyposażony standardowo w:

– Asystenta wjazdu na wzniesienia – Hill Hold Control
– System ESP z asystentem hamowania, systemy ABS, ASR i EDS
– Asystenta bocznego wiatru – Cross Wind Assist
– Czujniki parkowania w przednim i tylnym zderzaku
– Wielofunkcyjną kierownicę umożliwiającą obsługę radia i telefonu komórkowego
– Zintegrowany zestaw głośnomówiący Bluetooth oraz radio „Composition Color” z 6,5-calowym kolorowym wyświetlaczem
– Schowki nad głową oraz lampkę do czytania
– Klimatyzację manualną
– Komfortowy fotel kierowcy, z pełną regulacją i podłokietnikiem po prawej stronie
– Siedzenie dwuosobowe obok kierowcy ze schowkiem pod siedziskiem i ze stolikiem pod środkowym oparciem

W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy na naszą stronę internetową www.vwdostawcze.pl lub do najbliższego salonu dealerskiego marki Volkswagen Samochody Dostawcze.