VOLKSWAGEN: ZNAMY TERMIN PREMIERY DOSTAWCZEGO CADDY

Już wiadomo, że Volkswagen Caddy piątej generacji będzie zupełnie nowym samochodem. Praktycznie każdy aspekt modelu uległ przeobrażeniom.

Miejski samochód dostawczy typu MPV do użytku komercyjnego i potrzeb rodzinnych ma spełnić wszelkie oczekiwania użytkowników.


Zobacz relacje:

UŻYTKOWE

ROZMAITOŚCI


 

Nowa generacja będzie zupełnie inna. Jako przestronne auto oferuje dwie wersje rozstawu osi spełniając potrzeby (rzemieślników, dostawców usług, ale też rodzin) dotyczące elastycznych możliwości transportowych i dużej swobody w codziennym użytkowaniu. Zaletą jest duża ładowność.

Wersja Caddy Furgon ma ciekawą stylistykę: linia dachu opada lekko ku tyłowi, krótki dotychczas rozstaw osi staje się dłuższy, a koła, na życzenie, większe. Również diodowe światła LED stają się bardziej innowacyjne: przednie reflektory optycznie wydłużają grill osłony chłodnicy i łączą się stylistycznie ze sportowymi, eleganckimi liniami bocznymi nadwozia.

Projekt nowego pojazdu wyraźnie podkreśla też bardziej pionowo ustawione, smukłe światła z tyłu.

Przykładem bardziej sportowego charakteru jest wariant osobowy modelu. W wersji z krótszym rozstawem osi pojazd nie tylko wygląda spokojnie, ale też jest szerszy i dłuższy.Caddy może więc być brany pod uwagę przez także przez tych, którzy lubią sport i aktywny wypoczynek. Uwagę zwraca panoramiczny, szklany dach.

Na pokładzie nowego miejskiego samochodu dostawczego/ rodzinnego MPV, znajdzie się też więcej systemów wspierających kierowcę. Pojazd jest praktycznie zawsze połączony z internetem i otrzymuje informacje w czasie rzeczywistym.

Miejski samochodu dostawczy i rodzinne MPV zostanie po raz pierwszy przedstawiony szerokiej publiczności pod koniec lutego.