VOLVO EUROSERWICE ORAZ SKODA KORCZYK WYGRAŁY

Obiekt 1_8

Autoryzowany dealer Volvo – Euroservice z Warszawy oraz Skoda Korczyk z Bielsko-Białej zostały ex aequo wybrane najlepszymi obiektami dealersko- serwisowymi w Polsce.

Konkurs przeprowadzony został przez Polską Izbę Motoryzacyjną. Miało to miejsce w ramach VIII Dyskusyjnego Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych. Organizacja już po raz dwunasty wybierała najlepsze obiekty motoryzacyjne w kraju.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Zwycięski autoryzowany salon Volvo mieści się przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Zwycięzcy otrzymali nagrodę „Auto Salon Auto Serwis 2012”.

Do konkursu przystąpiło 10 obiektów motoryzacyjnych, w tym trzy samodzielne serwisy motoryzacyjne. Ze zgłoszonych obiektów wybrano półfinałową piątkę, którą Jury odwiedziło osobiście. Były to takie salony i serwisy jak:
– DD MOTOR SP. Z O.O. (Renault, Dacia) – Wrocław;
– AR-MASTER SP. Z O.O., (Jaguar, Land Rover) – Kraków;
– CENTRUM WROCŁAW, (Volkswagen, Audi) – Wrocław;
– EUROSERVICE, (Volvo) – Warszawa;
– SERWIS BLACHARSKO – LAKIERNICZY SKODA KORCZYK, Bielsko – Biała.

Obiekt 2_Skoda

– To dla nas wielka satysfakcja, że nasz obiekt zdobył uznanie jurorów konkursu „Auto Salon Auto Serwis 2012”. Projektując go chcieliśmy, aby wnętrze salonu stwarzało naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i komfortu, jakie towarzyszy im przy okazji prowadzenia samochodów Volvo – mówi Marek Janowski, właściciel firmy Euroservice.

Salon Volvo jest jednym z największych w Polsce. Jego powierzchnia wynosi ponad 5 tys. m2, z czego niemal jedna czwarta to powierzchnia ekspozycyjna. Obiekt posiada 20 stanowisk diagnostycznych, 8 stanowisk do obsługi posprzedażnej i parking na około 100 samochodów.

Ten nowoczesny obiekt został otwarty w 2012 roku. Budynek reprezentuje współczesną architekturę z dużą powierzchnią przeszkloną kontrastującą z surową fakturą szarego betonu. Ciekawym detalem architektonicznym jest umieszczony na dachu parking. Samochody są tam transportowane specjalną windą.

Obiekt 3_3