WIDEOREJESTRATOR: NOWY MODEL ROADRUNNER 515

WK_515

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, wprowadza do oferty nowy model samochodowej kamery o oznaczeniu RoadRunner 515.

Urządzenie pracuje w rozdzielczości full HD wykorzystując czterokrotny zoom cyfrowy, 120-stpniowy kąt widzenia oraz elektroniczną stabilizację obrazu nagrywanego w pętli.


Zobacz relacje:
GPS / AUDIO
WIDEOREJESTRATORY


RoadRunner 515 pełni drogową wartę dzięki czujnemu obiektywowi, który nagrywa trasę przejazdu w rozdzielczości 1920×1080 pikseli, korzystając z czterokrotnego powiększenia. Szeroki kąt widzenia 120 stopni pozwala na rejestrowanie zdarzeń na jezdni oraz w jej otoczeniu, co przekłada się na pełny obraz drogowej rzeczywistości. Kamera oferuje tryb stabilizacji obrazu, dlatego nagrania są nieporuszone i czytelne bez względu na ukształtowanie terenu, po którym porusza się wyposażony w nią pojazd.

WK_5

Funkcja detekcji ruchu uruchamia sekwencję nagrywania, przez co kierujący może się skupić na prowadzeniu samochodu mając jednocześnie pewność zapisu ważnych momentów. RoadRunner 515 nagrywa w pętli, co oznacza, że na karcie SD, na której przechowywany jest materiał, zawsze znajdują się najbardziej aktualne zdarzenia drogowe.

Warto wspomnieć o konstrukcji rejestratora. Główny korpus urządzenia z centralnie umieszczonym obiektywem ma eliptyczny kształt, pozwalający harmonijnie współgrać ze stylistyką wnętrza auta. Wzdłuż krawędzi obudowy rozlokowano przyciski funkcyjne, a także slot na kartę SD do 32GB oraz gniazdo HDMI pozwalające na przyłączenie do zewnętrznego monitora lub telewizora. 2-calowy wyświetlacz LCD, na którym kierowca może wygodnie śledzić proces nagrywania, wkomponowano w rozkładaną klapkę, zamontowaną na solidnym przegubie. Po złożeniu ekranu urządzenie nabiera kompaktowego rozmiaru ułatwiającego transport.

Rejestrator RoadRunner 515 waży zaledwie 70 gram. Cena wynosi 199 złotych.