WOŚP 2013: WILK I ŻUK NA MOTO ORKIERSTRZE

WiZ 1_WOŚP2013_03

13 stycznia 2013, już po raz 21. w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w tym roku dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej dla seniorów.

Oczywiście nie może zabraknąć kobiecego akcentu czyli zespołu rajdowego Wilk&Żuk Rally Team – Magdaleny Wilk i Jolanty Żuk, które zagrają podczas Warszawskiej Moto Orkiestry. Impreza odbędzie się na terenie autodromu Automobilklubu Polski, przy ul. Powstańców Śląskich 127 (na Bemowie), od godz. 10.

Specjalnie na tą okazję firma Extreme-Events, udostępniła dziewczynom Citroena C2 którym startowały podczas 50. Rajdu Barbórka. Miejsce Joli Żuk, zostanie przekazane na licytacje, które będą przeprowadzane bezpośrednio podczas wydarzenia. Dodatkowo do każdego przejazdu będą upominki od zaprzyjaźnionych firm m.in. specjalne personalizowane koszulki zaprojektowane i wyprodukowane przez Print-Point24h.pl, vouchery na zabiegi dla Pań i Panów od Arte of Beauty, podwójne zaproszenia na mecz futbolu amerykańskiego przekazane przez drużynę Warsaw Eagles oraz niespodzianki.

WiZ 2_WOŚP2013_02

Ale to nie wszystko, każdy kto wylicytuje przejazd z Magdą, będzie mógł liczyć na pamiątkowe zdjęcie wykonane przez Janka Zagrodzkiego.

Magdalena Wilk (kierowca): 13go ponownie zatrąbimy na Moto Orkiestrze. Tym razem dorzucimy swoje “3 grosze” nie tylko na dzieci ale również na seniorów, co nas podwójnie cieszy. Do wylicytowania prawy fotel Joli w naszym pobarbórkowym Citroenie C2. Mam nadzieję, że finał będzie jeszcze bardziej owocny niż w zeszłym roku a portfele będą pustoszeć w jeszcze szybszym tempie.

Jolanta Żuk
(pilot): Magda jest wspaniałym kierowcą, dla mnie jazda z nią to zawsze ogromna przyjemność, więc odstepuję fotel tym, którzy wesprą WOŚP. Dziękujemy serdecznie przyjaciołom za akompaniament: Extreme-Events, RallyKing, Print-Point24h.pl, Arte of Beauty, Warsaw Eagles, Red Beetle – Media & More oraz Jankowi Zagrodzkiemu. Zapraszam do wspólnej zabawy i gorąco zachęcam do licytacji, oprócz wymienionych atrakcji, będą też niespodzianki, a więc warto być z nami w niedzielę podczas Warszawskiej Moto Orkiestry. Mam nadzieję, że Cytrynka zdobędzie serca i otworzy portfele, bo liczy się każda złotówka.

WiZ 3_WOŚP2013_05

Pieniądze z 21. finału WOŚP 2013 zostaną wykorzystane na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka, oraz na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo- leczniczych. W tym drugim przypadku pomoc trafi tylko do kilku wybranych placówek w każdym województwie. W Polsce istnieje niewiele oddziałów geriatrycznych, zdecydowanie za mało w stosunku do potrzeb. Jest to jedna z najbardziej zaniedbanych dziedzin w polskim systemie ochrony zdrowia. Mamy jednak nadzieję, iż rozgłos, jaki zawsze towarzyszy Finałowi, będzie okazją, by uświadomić nam wszystkim, że jest to problem, którego nie można dalej unikać. Wokół nas żyje i będzie żyło coraz więcej osób w podeszłym wieku, wymagających pomocy medycznej w walce z chorobami przewlekłymi. Osób, które zasługują na dobre wyposażenie oddziałów szpitalnych, ośrodków opiekuńczych, na troskę i zrozumienie lekarza, i na końcu na poszanowanie godności przez wszystkich dookoła.

Zapraszamy do śledzenia profilu na facebooku oraz strony internetowej motoorkiestra.pl, gdzie będą zamieszczane wszelkie informacje oraz szczegóły związane z impreząˆ.

WiZ 4_WOŚP2013_04