WYŚCIGI: RENAULT CLIO W LIMANOWEJ

RD 1_(2)

Na najdłuższej trasie w Polsce liczącej przeszło 6 kilometrów, rywalizować będą kierowcy zgłoszeni do Mistrzostw Polski, Słowacji oraz Pucharu Europy.

Wyścig Górski – Limanowa 2013 to jedna z trzech najważniejszych imprez sportu samochodowego tego sezonu w Polsce. Na tej trasie nie zabraknie również Wicemistrza Polski 2012 – Radka Ćwięczka w Renault Clio, który po 4 rundach zajmuje czwarte miejsce w klasie N-2000.

sponsorenault


Zobacz także:
SPORT


Radek Ćwięczek: Można powiedzieć, że Limanowa to mój domowy wyścig, nie mogło mnie tu zabraknąć. Bardzo się cieszę, bo to jedna z moich ulubionych tras. Jestem bardzo mocno zmotywowany, aby pojechać najlepiej jak potrafię i osiągnąć dobry wynik. Zrobię wszystko co będę mógł, żeby stanąć na podium! Ponieważ druga cześć sezonu stoi pod znakiem zapytania, to dobry wynik bardzo się przyda. Konkurencja jest bardzo silna, ale nie odpuszczam i będę walczył. Chciałbym poprawić swoje czasy z roku ubiegłego. Po problemach z autem w Jahodnej i konsultacji ze Stanlej Racing wybrałem długą skrzynię biegów. Krótka skrzynia musi być dobrze przeglądnięta, a na to nie było teraz zbyt wiele czasu.
Zapraszam wszystkich do spędzenia weekendu w Limanowej, na pewno będzie się sporo działo. Jeśli ktoś nie da rady, zdjęcia i krótkie relacje znajdzie na moim facebook’u: Radek Ćwięczek Sport. Sponsorem zespołu Ćwięczek Sport jest Idea House.pl.

Fot.: Robert Duszyk (toprally.pl)