YAMAHA: AKCESORIA W PREZENCIE DLA NABYWCÓW

Osoby, które nabędą wybraną Yamahę 125 cm3 otrzymają w prezencie oryginalną odzież lub akcesoria producenta o wartości 1000 złotych.

Najnowsza promocja Yamaha Plus skierowana jest do posiadaczy samochodowego prawa jazdy.


Zobacz także:

MOTOCYKLE

ROZMAITOŚCI


 

Kategoria B wystarczy, by poruszać się jednośladem. Promocja obowiązuje przy zakupie: motocykla MT-125, skutera sportowego XMAX 125 Tech MAX oraz miejskiego skutera NMAX 125.

MT 125 to przedstawiciel serii Hyper Naked inspirowanej filozofią Dark Side of Japan. Zaawansowany technicznie silnik zapewnia osiągi, a kompaktowe nadwozie z przesuniętym do przodu środkiem ciężkości oraz krótki tył nie tylko sprawiają, że pojazd prezentuje się agresywnie i stylowo, ale też doskonale się prowadzi. Najnowsza generacja MT-125 jest dostępna w salonach marki w cenie od 20 990 zł.

Sportowy skuter XMAX 125 Tech MAX z topowej rodziny MAX to połączenie funkcjonalności z ciekawym designem i dobrymi osiągami. Dzięki aerodynamicznemu nadwoziu w kolorze Tech Kamo lub Power Black kierowca czuje się komfortowo. Wersja specjalna Tech MAX łączy zalety miejskiego XMAX-a z licznymi akcesoriami, takimi jak dwuosobowa kanapa ze skórzanymi wstawkami czy aluminiowe podesty na nogi. XMAX 125 Tech MAX kosztuje od 21 900 zł.

NMAX 125 to nowoczesny skuter wprost stworzony do miejskich wyzwań. Dzięki zwartemu nadwoziu charakteryzuje się niezwykłą zwinnością i intuicyjnym prowadzeniem, a silnik Blue Core zapewnia niskie spalanie. Łatwe parkowanie i oszczędność czasu podczas codziennych dojazdów do szkoły i pracy otrzymujemy w pakiecie. Cena tego skutera zaczyna się od 12 900 zł.

Prezent o wartości 1000 zł wybiera nabywca pojazdu – on decyduje o tym, co otrzyma. Wysokiej jakości odzież motocyklowa zapewniająca bezpieczeństwo na drodze, a oryginalne akcesoria dopasowane są do wybranego modelu i czekają na właścicieli pojazdów o pojemności 125 cm3.

Promocja trwa do 30 listopada. Regulamin dostępny jest na stronie polskiego oddziału marki.