YAMAHA: OSTATNIA SZANSA NA ZAKUP MODELU YZF-R1M 2016

YAM_limi1

Ostatnie sztuki limitowanego modelu YZF-R1M pozostały w polskiej ofercie Yamahy. Trzeba się pospieszyć, by zostać właścicielem tego ekskluzywnego, wyrafinowanego technicznie motocykla.

Model jest sprzedawany wyłącznie w formie elektronicznej, zamówienia on-line można składać na stronie https://r1m.yamaha-motor.eu/pl-PL/registration.


Zobacz także:

MOTOCYKLE


 

YZF-R1M jest inspirowana Yamahą M1 MotoGP, znaną z torów wyścigowych. To właśnie na niej Valentino Rossi oraz Jorge Lorenzo zdobywają tytuły Mistrzów Świata.

YAM_limi2

Yamaha YZF-R1M jest edycją specjalną motocykla wyścigowego stworzonego dla profesjonalnych teamów i doświadczonych kierowców. Naszpikowana zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi, obejmującymi wyścigowe zawieszenie Electronic Racing Suspension Öhlins (ERS), karbonowe owiewki i moduł komunikacji Communication Control Unit (CCU) zapewnia kierowcom dostęp do technologii znanych z maszyn biorących udział w mistrzostwach świata MotoGP.

Właśnie na takim motocyklu Paweł Szkopek z Automobilklubu Polski zdobył tytuł mistrza kraju w klasie Superbike w sezonie 2015. Na tym samym motocyklu będzie bronił tytułu w nadchodzącym sezonie.

Dostępna wyłącznie w elektronicznym systemie zakupu, pierwsza partia YZF-R1M z 2015 roku sprzedała się natychmiast po uruchomieniu aplikacji. W związku ze stałym, ogromnym zainteresowaniem tym modelem Yamaha przygotowała również ograniczoną liczbę egzemplarzy YZF-R1M w kolorze Silver Blue Carbon na sezon 2016, identycznych jak te z 2015 r.

YAM_limi3

Yamaha Racing Experience (YRE) dla nabywców YZF-R1M 2016

Każdy właściciel YZF-R1M 2016 otrzyma zaproszenie do bezpłatnego udziału w Yamaha Racing Experience – wydarzeniu zaplanowanym na koniec lata br., odbywającym się na najsłynniejszych torach wyścigowych Europy. W lipcu 2015 roku pierwsi właściciele YZF-R1M uczestniczyli w YRE, którego gwiazdą była legenda MotoGP – Colin Edwards. Ze względu na olbrzymi sukces i wspaniałe opinie uczestników, Yamaha zdecydowała się powtórzyć serię imprez w 2016 roku w tej samej formie. Obejmuje ona m.in. przygotowanie i zaawansowane ustawienie motocykli oraz naukę doskonalenia jazdy po torze.

Wyrafinowana elektronika, nowoczesny silnik i technologie zastosowane w zawieszeniu sprawiają, że YZF-R1M to profesjonalny motocykl wyścigowy wymagający odpowiednich ustawień niezbędnych do osiągania najlepszych wyników. Właściciele maszyn z 2016 r. zostaną nauczeni przez wybitnych techników Yamaha Racing sztuki ustawień i tuningu tego motocykla, umożliwiających każdemu z nich odkrycie prawdziwego potencjału swojego egzemplarza na torze wyścigowym.

Wydarzenie uświetni swoją obecnością wiele osobistości ze świata Yamahy Racing, w tym również gwiazdy MotoGP. Program serii YRE obejmuje prezentacje i warsztaty, a także sesje jazdy po torze z wykwalifikowanymi instruktorami oraz zawodnikami z narodowych i międzynarodowych teamów Yamaha Racing.

Celem tego wydarzenia jest zaprezentowanie właścicielom YZF-R1M potencjału ich motocykli poprzez optymalne ustawienia pojazdów, a także zainspirowanie ich drzemiącym w marce Yamaha duchem rywalizacji. Tym samym, który zaprowadził Yamahę na szczyt krajowych i światowych wyścigów motocyklowych.