YAMAHA: PROMOCJE PRZEDŁUŻONE DO KOŃCA CZERWCA

yama-cen-o1

Do końca czerwca została przedłużona promocja na trójkołowy skuter Yamaha Tricity o pojemności 125 cm3, który teraz można nabyć z bezpłatnym pakietem akcesoriów o wartości aż 2000 złotych.

Przedłużony został także czas obowiązywania promocyjnego cennika na wybrane motocykle z segmentu Sport Heritage – niższe ceny na najpopularniejsze klasyki obowiązywały także do wakacji.


Zobacz także:

MOTOCYKLE

ROZMAITOŚCI


 

Do prowadzenia trójkołowca Tricity wystarczy samochodowe prawo jazdy, a dodatkowo w salonach Yamahy trwa wielka promocja akcesoryjna. Każdy, kto nabędzie w okresie promocyjnym ten skuter w wersji podstawowej lub z systemem ABS, otrzyma od sprzedawcy kwotę 2000 zł do wydania na akcesoria dedykowane do tego modelu.

yama-cen-o2

Przykładowy pakiet akcesoriów może obejmować praktyczny kufer centralny o pojemności 39 litrów wraz z zamkiem i stelażem oraz wysoką szybę, która skutecznie osłoni przez wiatrem i deszczem. Wartość takiego zestawu wynosi 2041 zł, co oznacza, że niemal cały komplet otrzymamy w prezencie. Dopłata za niego wyniesie tylko tyle, o ile przekroczymy kwotę 2000 zł, czyli w tym przypadku zaledwie 41 zł.

Aktualne ceny modelu Tricity to 15 990 zł lub 17 990 zł za wersję z ABS. Chętnym dealerzy Yamahy oferują wygodne finansowanie, w którym miesięczna rata za Tricity wynosi tylko 125 zł/m-c.

Dodatkowo, każdy nabywca skutera Tricity zostanie objęty Programem Opieki nad Klientem na Pojazd 125 cm3 „5 Kroków Yamaha” (pomoc w doborze pojazdu, wybór najlepszej formy finansowania zakupu i ubezpieczenia, dobór odzieży do jazdy, możliwość skorzystania z bezpłatnego szkolenia z jazdy, opieka Yamahy), którego najważniejszym punktem są bezpłatne szkolenia z jazdy, prowadzone w 22 miastach całej Polski (więcej na motobezprawka.pl).

yama-cen-o3

Yamaha przedłuża czas obowiązywania promocyjnego cennika na wybrane motocykle z segmentu Sport Heritage. Gamę tworzą motocykle łączące 60-letnią historię sukcesów Yamahy Motor z najnowszymi i najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. Każdy model z segmentu stanowi bazę do przeróbek.

Marka znacząco obniżyła ceny większości modeli z gamy (SR400, XV950, XV950R, XV950 Racer, XJR1300 oraz XJR1300 Racer). Dla przykładu klasyczny japoński naked XJR1300 teraz jest dostępny już od 39 999 zł, a bobber w stylu neo-retro XV950 kosztuje od 31 999 zł.

yama-cen-o4