YANOSIK: WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – DOJEDZIESZ BEZPIECZNIE

Cmentarz-1534_94

Wszystkich Świętych – dzień ten powinien kojarzyć się przede wszystkim z czasem refleksji, ale niestety rokrocznie łączy się z wizją problemów z dojazdem do cmentarzy.

Czy trzeba zrezygnować z podróży autem, by ich uniknąć? Wcale nie!


Zobacz także:

GPS / AUDIO


 

Niestety czas zadumy nad sprawami ważnymi bywa marnowany na szukanie najlepszej drogi dojazdowej, czy miejsca parkingowego. Część osób zrezygnuje z jazdy samochodem na rzecz innych środków komunikacji, po części ze względu na obawę przed staniem w korkach, a po części z braku wiedzy o ewentualnych zmianach w organizacji ruchu. Nie dla każdego jednak przemieszczanie się autobusem, czy tramwajem będzie wygodną opcją, dlatego czekać będzie na nich pomocna dłoń.

Aplikacja przychodzi z pomocą

Tak samo jak i rok temu producenci aplikacji Yanosik postanowili 1 listopada szczególnie wspomóc kierowców. Aby móc skupić się tego dnia na tym co najistotniejsze i dotrzeć bez stresu do miejsca docelowego, wprowadzone zostaną następujące usprawnienia:

– w nawigacji uwzględnione będą zmiany organizacji ruchu wokół największych cmentarzy (czasowe zamknięcia i wprowadzenie ruchu jednokierunkowego);
– pokazane zostaną na mapie ikony cmentarzy;
– przytrzymując palcem ikonę wybranego cmentarza będzie można wybrać opcję “Prowadź”;
– po wpisaniu w nawigacji jako celu “cmentarz, nazwa miasta” zyska się możliwość wyznaczenia tras do danego cmentarza;
– wyznaczona trasa uwzględniać będzie zmiany w organizacji ruchu.

Akcja prowadzona jest w 15 miastach, są to: Gdańsk, Poznań, Olsztyn, Kraków, Kielce, Lublin, Katowice, Wrocław, Szczecin, Białystok, Łódź, Elbląg, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Warszawa.