ŻAGAŃ MASTER RACE 2013: KLAUDIA WICEMISTRZEM?

Klaudia 1_Podkalicka (1)

Żagań Master Race czyli Rajd Baja Żagań to finałowa runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. Klaudia Podkalicka razem ze swoim pilotem Piotrem Binasiem mają szansę na tytuł II Wicemistrza w grupie samochodów produkcyjnych T2.

Tym samym, zespół otoMoto Team w ten weekend może zdobyć kolejny tytuł. Cel jest jasny. Teraz czas na jego wykonanie…


Zobacz także:
SPORT
ŻAGAŃ MASTER RACE 2013


Klaudia 2_Podkalicka (5)

Klaudia Podkalicka: Nie mogę się doczekać startu w tym rajdzie. Wracam na odcinki! Walka o tytuł Wicemistrza to wielkie wyzwanie dla naszego zespołu. Jesteśmy przygotowani na walkę blacha w blachę. Oczywiście będzie to trudne w rajdach Cross-Country, ale takie sytuacje się zdarzały. Jest kilku pretendentów do tytułu, my jednak nie oddamy go łatwo! Z Piotrem jedzie się bardzo dobrze, znamy swoje tempo i możliwości. Oczywiście należy spojrzeć także chłodno na wynik, który chcemy osiągnąć, ponieważ rajdy terenowe są nieprzewidywalne. Na odcinkach zdarzyć się może wszystko. Dodatkowo ściganie w trudnych warunkach to poważny test sprzętu, którym jedziemy. Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że jesteśmy przygotowani w 100 procentach. Nasze plany zweryfikują warunki, w jakich przyjdzie nam rywalizować. Celem zespołu otoMoto Team jest pudło i po to tam jedziemy! Zapraszam do śledzenia mojego profilu fb, na którym na bieżąco będziemy informować, co się dzieje na odcinkach. Trzymajcie kciuki, bardzo są potrzebne. Bez nich jedzie się zdecydowanie gorzej.

Klaudia 3_Podkalicka (2)

Piotr Binaś: Kolejny start z Klaudią w tym sezonie to dla nas ogromne wyzwanie. Walczymy o tytuł II Vice Mistrza. Tym samym nasze nastawienie na dobry wynik jest bardzo mocne. Baja Żagań to nowa runda RMPST, co powoduje, że możemy spodziewać się wszystkiego. Po ostatnim starcie na Baja Poland 2013, w Szczecinie znamy nasze tempo, wiemy gdzie jest nasze miejsce, ponieważ rywalizacja była na światowym poziomie. Nie będzie inaczej w Żaganiu. Jesteśmy przygotowani, zmobilizowani i gotowi na ciężką pracę. Jazda z Klaudią to z pewnością nie jazda z „subtelną i delikatną kobietą”. Ona lubi dużą prędkość, zna swoje możliwości i limity, co pozwala na optymizm i stawianie naszego zespołu na czołowych miejscach. Będziemy walczyć do końca, mamy jasno sprecyzowany plan, który jedziemy wykonać w 100 procentach. Odcinki to zweryfikują, a my zrobimy wszystko żeby ta weryfikacja nastąpiła na naszą korzyść.

Klaudia 4_Podkalicka (3)