ZAPACH KAWY W TWOIM AUCIE

Firma Dr.Marcus International wprowadziła na rynek nowy odświeżacz powietrza do samochodu z serii Ecolo o zapachu kawy. Pobudzającym zapachem kawy można cieszyć się już nie tylko w domowej i biurowej kuchni czy kawiarni. Jak pokazują badania, zapach kawy może istotnie poprawić komfort jazdy samochodem, gdyż wpływa pozytywnie na koncentrację i pobudza myślenie.

Ecolo ma kształt estetycznej, szklanej buteleczki z drewnianym korkiem na górze którego zamocowano zawieszkę umożliwiająca powieszenie go np. na lusterku. Ciekawy kształt odświeżacza i widoczna przez szkło buteleczki substancja zapachowa w kolorze odpowiednim do zapachu, powoduje, że może się on stać gadżetem ozdabiającym niejedno auto. Odświeżacz można zakupić w wersji zapachowej palonej kawy.

Zapachy istotnie oddziałują na nasze codzienne życie: wpływają na nastrój, redukują stres, pobudzają. Według danych Royal Automobile Club Foundation pewne zapachy mogą mieć również istotny wpływ na nasze zachowanie za kierownicą: wspomagać szybkość reakcji oraz poprawiać koncentrację. Takie właściwości mają m.in. odświeżacze samochodowe o zapachu cytrusów, mięty i… kawy! Niesprzyjające podczas jazdy są zapachy resztek jedzenia, np. fast foodów, stąd tak ważna jest dbałość o zachowanie czystości i porządku w samochodzie. Wybierając odświeżacz do samochodu należy również unikać zapachu rumianku, lawendy i jaśminu.

Firma Dr.Marcus International to producent odświeżaczy samochodowych w naszym kraju. Produkcja w całości odbywa się w Polsce, w zakładzie zlokalizowanym w Kaliszu. Obecnie asortyment produktów liczy ponad 100 pozycji a główne dwie linie produktów to Dr.Marcus i Senso.

Podstawowe informacje o produkcie:
– pojemność: 4,5 ml;
– wersje zapachowe: New Car, Ocean, Pine, Vanilla, Black, Grapefruit, Strawberry, Green Apple, Coffee;
– trwałość zapachu: do 45 dni.