ZAPROSZENIE DLA MIŁOŚNIKÓW PORSCHE NA TOR KIELCE

Driving Experience zaprasza wszystkich właścicieli samochodów marki Porsche na event, który odbędzie się 25 lipca na Torze Kielce.

Impreza dedykowana jest wszystkim fanom i miłośnikom modeli z Zuffenhausen, którzy chcą zdobyć nowe doświadczenie i poszerzyć zakres swoich umiejętności za kierownicą.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

SPORT


 

Event został tak zaplanowany, by zapewnić uczestnikom sporą dawkę emocji płynących z prowadzenia Porsche w różnych warunkach. Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę pod okiem doświadczonych, certyfikowanych instruktorów Driving Experience, wśród których jest Mistrz Polski oraz Mistrz Europy w klasyfikacji ERC2 – Wojtek Chuchała.

Harmonogram obejmuje sporą ilość jazdy za kierownicą i zróżnicowane moduły w szeroki sposób ukazujące zalety Porsche. Nie zabraknie również elementów rywalizacji w postaci jazdy na czas czy wyścigu na ćwierć mili.

Driving Experience to jeden z brandów Grupy SJS, specjalizujący się w realizacji imprez motoryzacyjnych z wykorzystaniem supersportowych samochodów jak Lamborghini, Ferrari, Porsche czy Mercedes- AMG. Obok Driving Experience, Grupę SJS tworzą obchodząca w tym roku 20-lecie istnienia na rynku Szkoła Jazdy Subaru oraz SJS Driving Experience, dział odpowiedzialny za szkolenia z doskonalenia techniki jazdy.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa w evencie oraz programu, należy skontaktować się z organizatorem mailowo: biuro@sjs.pl lub telefonicznie: 664 128 812. Liczba miejsc jest ograniczona.