4MOBILITY: AUTA CAR SHARING CORAZ BARDZIEJ DOSTĘPNE W STOLICY

Janki-car sheri1

Od lipca klienci m.in. Parku Handlowego Janki, Blue City, czy wybranych sklepów Tesco, mają możliwość skorzystania z innowacyjnej usługi car sharingu, czyli wypożyczenia auta na minuty.

Na użytkowników czekają samochody marek MINI i BMW, które można zarezerwować i otworzyć przy użyciu smartfona.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

4Mobility car sharing to nowoczesna forma poruszania się po mieście, która umożliwia wynajem samochodu nawet na kwadrans. Aby korzystać z aut na minuty, wystarczy zarejestrować się i zainstalować aplikację mobilną. 4Mobility to jedyna firma na polskim rynku, która oferuje usługę car sharingu w modelu ‘station- based’. Formuła ta polega na wypożyczaniu aut z sieci baz, co umożliwia rezerwację tuż przed jazdą lub nawet z 10-dniowym wyprzedzeniem.

Dzięki temu użytkownicy 4Mobility mogą zaplanować wizytę np. w galerii handlowej, korzystać z dedykowanych miejsc parkingowych w bazach, a wypożyczone auto zwrócić w jednej z nich lub na terenie Śródmieścia. W ramach usługi firma zapewnia również bezpłatny postój w całej stołecznej Strefie Płatnego Parkowania.

Auta 4Mobility udostępnione są obecnie w ponad 40 bazach, zlokalizowanych przy głównych węzłach komunikacyjnych, m.in. stajach metra, Dworcu Centralnym, Dworcu Zachodnim, na Lotnisku Chopina, a także przy najważniejszych biurowcach w Warszawie. Klienci mogą korzystać z car sharingu również w 10 centrach handlowych: Pasażach Tesco (Al. KEN na Kabatach, ul. Górczewska na Bemowie, ul. Fieldorfa na Pradze- Południe), Blue City, w Galerii Handlowej Bemowo, Parku Handlowym Targówek, Parku Handlowym Janki, Centrum Handlowym Skorosze, na Placu Vogla oraz w Royal Wilanów.

– Dzięki 4Mobility dojazd do wybranej galerii handlowej nie stanowi problemu – nawet, jeśli ta znajduje się na drugim końcu miasta. Również klienci, którzy zrobili większe zakupy niż planowali, mogą spokojnie wrócić do domu, mając auto na minuty na wyciągnięcie ręki – mówi Paweł Błaszczak, CEO 4Mobility.

Firma udostępnia Warszawiakom wygodny i niedrogi środek transportu, który jest alternatywną dla przemieszczania się komunikacją miejską, taksówkami, czy własnym samochodem. W Europie z usług wynajmu aut na minuty korzysta już ponad 2,1 mln osób. Szacuje się, że w 2020 roku liczba użytkowników car sharingu może wzrosnąć nawet do 15 milionów.