AAA AUTO: W POLSCE WYJECHAŁO1000 UŻYWANYCH AUT

AAA_Auto_1

Renault Grand Scenic z 2004 roku to tysięczny samochód używany, który sprzedała AAA AUTO w Polsce od kwietnia br., czyli od momentu rozpoczęcia działalności firmy w naszym kraju.

Pojazd nabył p. Dariusz w cenie promocyjnej za niemal 8 000 złotych, zaciągając kredyt bankowy. Cena oryginalna auta wynosiła ponad 15 000 złotych.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

– Jestem zadowolony zarówno z kupionego samochodu, jak i samej obsługi AAA AUTO. Oferta firmy jest bardzo szeroka i każdy na pewno coś dla siebie znajdzie, ponieważ można wybierać wśród kilkuset modeli aut wielu marek, które są w różnym wieku i stanie technicznym oraz w zróżnicowanych cenach. Jednak najważniejszą rzeczą jest pewność, że samochody sprzedawane w AAA AUTO mają szczegółowo sprawdzoną historię i stan techniczny, zanim zostaną kupione od poprzedniego właściciela, jak również nie są na siłę poprawiane i upiększane. Klient dokładnie wie, co kupuje – powiedział p. Dariusz.

– 1000 aut używanych sprzedanych w ciągu ponad pięciu miesięcy to bardzo dobry wynik. W naszym pierwszym salonie w Polsce, w Piasecznie, sprzedajemy 200 samochodów miesięcznie, a wiosną przyszłego roku powinniśmy osiągnąć planowany poziom 300- 350 aut. Wkrótce otworzymy kolejne salony sprzedaży AAA AUTO, początkowo w największych miastach Polski, które będą miały podobny potencjał, jak ten w Piasecznie – powiedział Przemysław Vonau, Dyrektor Generalny AAA AUTO w Polsce i członek zarządu Grupy AAA AUTO.

Średnia cena aut używanych, które zostały sprzedane w okresie kwiecień – wrzesień 2015 roku w salonie AAA AUTO w Piasecznie, wyniosła 25 000 zł. Najdroższym samochodem było Audi Q5 i zostało sprzedane za 137 000 zł, a najtańsze auto, Opel Astra, sprzedane zostało w cenie ponad 2 000 zł. Klienci AAA AUTO najczęściej wybierali samochody marek: Opel, Ford, Volkswagen, Skoda, Toyota i Hyundai.