CITROEN: C5 AIRCROSS SUV HYBRID JUŻ W SPRZEDAŻY (CENY)

Zaprezentowany w listopadzie ubiegłego roku C5 Aircross SUV Hybrid to pierwszy krok Citroëna w nową erę elektromobilności.

Z modelem marka wyznacza nową definicję SUV-ów czyli Silent Urban Vehicle klasy ë-Komfort.


Zobacz relacje:

ECO

ROZMAITOŚCI


 

Nowy model będzie dostępny w Polsce w cenie już od 145 200 zł – dealerzy już przyjmują zamówienia.

Nowy model jest pierwszym ogniwem ofensywy producenta, której celem jest stworzenie oferty elektrycznych wersji wszystkich samochodów w gamie do 2025 roku. Od tego roku marka planuje rozszerzanie gamy modeli o wersje z napędem w 100 proc. elektrycznym i napędem hybrydowym plug-in, stanowiące uzupełnienie odznaczających się wysokimi osiągami wersji spalinowych.

Od C5 Aircross SUV Hybrid wszystkie nowe modele marki będą miały swoją wersję zelektryfikowaną.

Nowe, hybrydowe auto posiada silną osobowość. To typowy SUV, solidny i bezpieczny, oferujący liczne możliwości personalizacji. W nowej wersji został wzbogacony o szereg elementów eksponujących nowoczesny układ napędowy. Należą do nich m.in. nowy, energetyzujący pakiet kolorystyczny Blue Anodisé, logo „ḧybrid” w kolorze Blue Anodisé i wykończona w tym samym kolorze litera „ḧ” na przednich błotnikach.

Jasne i ciepłe wnętrze Citroëna C5 Aircross SUV Hybrid zachowuje komfort, przyjazność i harmonię wersji spalinowych, ale zostało wzbogacone o kilka specyficznych dla hybrydy szczegółów: bezramkowe lusterko wsteczne ze wskaźnikiem jazdy w trybie elektrycznym, przełącznik wyboru trybu jazdy, cyfrowy zespół zegarów o przekątnej 12,3 cala, 8-calowy dotykowy tablet z pojemnościowym ekranem i nową szatę graficzną.