CITROEN: PRODUKCJA NOWEGO C5 AIRCROSS NABIERA TEMPA

Produkcja nowego C5 Aircross nabiera szybko tempa przed planowanym na czerwiec rozpoczęciem dostaw nowego modelu do salonów sprzedaży na terenie Europy.

C5 Aircross okazał się prawdziwym sukcesem od momentu zaprezentowania go w 2018 roku i od oficjalnej premiery, która miała miejsce w 2019 roku. C5 Aircross, oferowany obecnie na rynkach 85 krajów i sprzedany w 325 000 egzemplarzach, z czego 245 000 w Europie, wyróżnia się w bardzo konkurencyjnym segmencie kompaktowych SUV-ów nadzwyczajną przestronnością i modularnością wnętrza, a przede wszystkim bardzo wysokim poziomem komfortu.


Zobacz także:

PREMIERY


 

NOWY CITROEN C5 AIRCROSS – WZORZEC KOMFORTU I MODULARNOŚCI

Nowy C5 Aircross wyróżnia się potężniejszą i bardziej ekskluzywną sylwetką, która jednocześnie stanowi uosobienie nowoczesnego i dynamicznego stylu. SUV C5 Aircross jest dostępny w wersjach z napędem spalinowym lub hybrydowym typu plug-in. Wersje hybrydowe stanowią obecnie 41% całkowitego wolumenu sprzedaży.

Dzięki zawieszeniu Citroen Advanced Comfort, nowym fotelom Citroen Advanced Comfort, przestronności i modularności wnętrza oraz licznym technologiom wspomagania prowadzenia, takim jak Highway Driver Assist, każda podróż C5 Aircross staje się bezstresowym i relaksującym doświadczeniem.

Dostępne wyłącznie w modelach Citroena zawieszenie z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi niweluje wszelkie nierówności drogi i zapewnia pasażerom wysoki poziom komfortu podróżowania.

C5 Aircross jest jedynym modelem w segmencie SUV-ów dysponującym trzema tylnymi niezależnymi, przesuwanymi, odchylanymi i całkowicie składanymi fotelami. Modularność C5 Aircross łączy się z pojemnością bagażnika: od 580 do 720 l w wersjach spalinowych lub od 460 do 600 l w wersji z napędem hybrydowym plug-in.