GAMESCOM 2018: FORD POKAŻE NOWY WYCZYNOWY POJAZD

ford-gra1

Na zbliżających się targach Gamescom w Kolonii, Ford zaprezentuje nowy wyczynowy samochód dla kierowców i graczy. Wirtualny pojazd podkreśli obecność marki na prestiżowym salonie.

Auto, które w dniach 21-25 sierpnia wystartuje, w czasie największej w Europie wystawy gier interaktywnych, zapowiada mnóstwo frajdy z jazdy, zarówno na drogach jak i w terenie.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Nowy pojazd będzie też elementem najnowszej gry wyścigowej, dając graczom szansę ścigania się na wirtualnych torach wyścigowych.

Na stoisku Forda, w hali 8, zwiedzający mogą sprawdzić swoje umiejętności w ośmiu kapsułach i na symulatorze wyścigów 4D, skonstruowanym specjalnie na potrzeby tego wydarzenia. Oferuje on najbardziej zbliżone do świata rzeczywistego wrażenia z jazdy wyczynowym samochodem sportowym.

W trakcie imprezy, każdy kto ustanowi rekord okrążenia na symulatorze 4D, wygrywa wycieczkę do Wielkiej Brytanii, gdzie spędzi dzień w siedzibie M-Sport Ford World Rally Team.

Dla ponad 355 000 odwiedzających i 919 wystawców, Gamescom jest głównym forum prezentacji produktów europejskiej branży gier komputerowych i gier wideo.

W poprzednich latach Ford pokazał Focusa RS w specjalnych barwach Forza, wpisał się do Światowej Księgi Rekordów Guinnessa “najdłuższym maratonem video w grze wyścigowej”, prezentując wirtualny wyścig modelem GT w Le Mans 48 Hours i oferując graczom szansę wygrania jazdy na torze prawdziwym Focusem RS pod okiem kierowcy wyścigowego Harry’ego Tincknella.

Od 1930 r. Kolonia jest siedzibą Forda w Niemczech, a od 1998 r roku siedzibą Ford of Europe. Firma zatrudnia ponad 18 000 osób w tej okolicy. Od roku 1979 z linii produkcyjnej Forda w Kolonii zjechało prawie dziewięć milionów Fiest.