INFINITI: MOŻESZ ZDOBYĆ PRACĘ W MOTORYZACJI LUB MOTOSPORCIE

infini_ Academy1

Uwaga – można składać aplikacje do Iifiniti Engineering Academy – globalnym programie wyszukiwania najlepszych i najbardziej błyskotliwych talentów inżynierskich!

Po sukcesach poprzednich edycji, Akademia po raz czwartym zaoferuje jednemu europejskiemu studentowi kierunku inżynierskiego wyjątkową możliwość odbycia dwunastomiesięcznym stażu i pracy nad najnowocześniejszymi technologiami samochodowymi.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Dzięki partnerstwu technicznemu i bliskiej współpracy Infiniti Motor Company oraz Renault Sport Formula One Team, także nad tymi stosowanymi w F1.

Studenci–inżynierowie mogą od zaraz składać aplikacje na stronie academy.infiniti.com. Wielostopniowa procedura rekrutacyjna zaczyna się od inżynierskiego testu ułożonego przez ekspertów od tworzenia zagadek i innych form dręczenia mózgów z firmy Brilliant. Najlepsi z aplikujących zostaną następnie zaproszeni do finałowej rozgrywki – która odbędzie się w lecie – i podczas której dziesięciu finalistów będzie walczyć o miejsce na stażu.

Wybrany student z Europy dołączy do innych sześciu młodych inżynierów, po jednym z każdego z pozostałych regionów biorących udział w programie (Azja i Oceania, Kanada, Chiny, Meksyk, Bliski Wschód i USA). Zespół zwycięzców przeniesie się do Wielkiej Brytanii, do pracy stanowiącej jedyną w życiu okazję zawodową – w Renault Sport Formula One Team Technical Centre (z siedzibą w Enstone) oraz Infiniti European Engineering Center (z siedzibą w Cranfield).

Podczas stażu u boku najlepszych na świecie konstruktorów, w najbardziej twórczym i błyskotliwym środowisku inżynierskim w świecie przemysłu samochodowego i motosportu, Infiniti zapewnia także odpowiednie warunki materialne do rozwoju – pensję, zwrot kosztów podróży, mieszkanie, wyżywienie oraz samochód firmowy marki.

– Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny możemy zaoferować siedmiu studentom kierunków inżynierskich z różnych regionów świata możliwość dołączenia w ramach stażu do wręcz kipiącego wiedzą techniczną, multidyscyplinarnego i wielokulturowego środowiska. W czasach, gdy Formuła 1 coraz bardziej zyskuje na ważności w przemyśle motoryzacyjnym, dzięki szerokiej współpracy i realnym transferze technologicznym w ramach partnerstwa technicznego Aliansu Renault-Nissan, Infiniti Engineering Academy daje zwycięzcom rocznika 2017 niezrównane możliwości zdobycia doświadczenia – powiedział Tomasso Volpe, Infiniti Global Motorsport Director.

– Infiniti Engineering Academy to wyjątkowa okazja dla młodych inżynierów o otwartych głowach, by zapoznać się z najlepszymi i najnowszymi technologiami inżynieryjnymi w motoryzacji i motosporcie. Pracujący z nami w Enstone, pełni pomysłów inżynierowie z Akademii stanowią ogromny potencjał, ponieważ wciąż wzmacniamy naszą techniczną bazę. Dlatego z niecierpliwością czekamy na grupę 2017 – dodał Cyril Abiteboul, Managing Director Renault Sport Formula One Team.

Jako miejsce, w którym rozpoczęli swe kariery poprzedni zwycięzcy, Infiniti Engineering Academy jest najważniejszą techniczną inicjatywną rekrutacyjną dla Formula One Team. O szansach jakie daje mówią przypadki wcześniejszych stażystów wyłonionych przez Akademię – inżynierów Williama Priesta i Daniela Sanhama, którzy bezpośrednio po stażu zapewnili sobie stałą pracę w Infiniti Motor Company oraz Renault Sport Formula One Team.

– Spodziewałem się, że to doświadczenie będzie absolutnie fantastyczne, ale wciąż jeszcze czuję zawrót głowy! Pracuję przy projektach i zdobywam doświadczenia, o jakich nawet nie śniłem, a cóż dopiero, do jakich miałbym mieć dostęp w pierwszych sześciu miesiącach pracy! Być tu, w centrum wydarzeń i pracować przy tak ekscytujących projektach, to po prostu realizacja marzeń – powiedział Riccardo Manfredini, europejski zwycięzca programu Infiniti Engineering Academy z roku 2016, który odbywa półroczny staż w Infiniti Technical Centre w Cranfield, a wkrótce rozpocznie drugą część stażu – w Renault Sport Formula One Team w Enstone.

Więcej informacji o Infiniti Engineering Academy oraz możliwości aplikowania do edycji 2017 na stronie academy.infiniti.com.

Aby poznać najnowsze informacje o Infiniti Engineering Academy oraz by spróbować sił w niektórych inżynieryjnych zagadkach i innych formach dręczenia mózgów przygotowanych przez specjalistów z Brilliant, wejdź na stronę Infiniti MSport na portalach Facebook i Twitter.