KARTA PAYPASS HUZARA: WYGODA DLA WSZYSTKICH!

HUZAR jest pierwszą siecią stacji paliw, która wykorzystuje nowoczesny i wygodny system PAYPASS w swoim programie lojalnościowym. To łatwość obsługi i komfort dla klienta.

Właśnie zakończyły się testy najnowszej karty lojalnościowej HUZARA. Prace nad nową technologią rozpoczęły się na przełomie 2010 i 2011 roku. System był testowany od początku 2011 roku. To pierwszy w segmencie kart lojalnościowych – wdrożonych na stacjach paliw – system, który dzięki nowoczesnym aplikacjom ułatwia zarządzanie programem oraz oferuje klientowi szybkość i prostotę obsługi.

– Wprowadziliśmy system PAYPASS na stacje HUZAR, ponieważ znacznie ułatwia on obsługę programu lojalnościowego – stwierdza Ireneusz Jabłonowski, prezes zarządu POLpetro. Prywatne stacje paliw wdrażają tylko takie rozwiązania, które znacząco podnoszą efektywność ich działalności, pozwalają na sprawniejszą i lepszą obsługę klientów. Chcemy, aby stacje HUZAR już wkrótce stały się synonimem przyjaznego dla kierowcy miejsca i nowoczesnych rozwiązań biznesowych.

Wdrażany system zaprojektowany jest w taki sposób, aby mógł pracować na stacjach z różnymi programami kasowymi. Pracując z programem S-Ben (proc. Almar) stanowi jeden wspólny system i wszystkie operacje naliczania punktów realizowane są automatycznie. System jest uniwersalny, co umożliwia mu integrowanie się ze wszystkimi innymi dostępnymi na rynku programami.

Karty w systemie PAYPASS okazały się bardzo dobrym rozwiązaniem dla bezgotówkowych transakcji. Sprawdzają się także w programach lojalnościowych. Karta odczytywana jest przy pomocy czytnika zbliżeniowego. Karta jest łatwa w obsłudze, dlatego każdy może z niej korzystać.

Wydanie nagrody jest ewidencjonowane w systemie „dokumentem wydania nagrody”, który jest przesyłany do systemu centralnego łącznie z Id stacji. W systemie centralnym dostępne jest zestawienie dające informacje o nagrodach wydanych przez poszczególne stacje w zadanym okresie czasu.

System centralny posiada także inne funkcje:
• prowadzi listę wszystkich kart wraz z historią przydzielania punktów;
• umożliwia zablokowanie wybranej karty;
• prowadzi listę nagród.

W systemie centralnym funkcjonuje także zestawienie rankingu przydzielania punktów przez poszczególne stacje.

Wśród mnogości programów lojalnościowych różnych firm warto zwrócić uwagę na program HUZARA – „Szarża prezentów”. To rozwiązanie, które wyznacza innym sieciom kierunek rozwoju systemów motywacyjnych. Warto więc przystąpić do programu i zaopatrzyć się w ich kartę PAYPASS.