KLASYCZNE TRIUMPHY: DRUGI ZLOT W JURZE Z WIZYTĄ W ZAMKU

triump-zl1

Już po raz drugi posiadacze motocykli Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler oraz Thunderbird 900 i pochodnych spotkają się na imprezie zorganizowanej specjalnie dla nich.

Tym razem II Spotkanie Klasycznych Triumphów odbędzie się w dniach 20-22 maja na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej z bazą w Hotelu Ostaniec.


Zobacz także:

TURYSTYKA

1. SPOTKANIE KLASYCZNYCH TRIUMPHÓW

MOTOCYKLE


 

Po zeszłorocznym sukcesie imprezy, na którą przyjechało ponad czterdziestu uczestników z całej Polski, organizatory zdecydowali iż Spotkanie Klasycznych Triumphów będzie się odbywało co roku.

Impreza nie ma charakteru tradycyjnego zlotu. To bardziej zjazd użytkowników Triumphów w trakcie którego odbywa się wiele atrakcji, a uczestnicy jeżdżą wspólnie po okolicy odwiedzając ciekawe miejsca. W tym roku będą to malownicze drogi na Jurze, a w programie przewidziano m.in. zwiedzanie jednego z zamków.

triump-z2

W niedzielę zaplanowano odwiedziny w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie i sesję zdjęciową.

Nad II Spotkaniem Klasycznych Triumphów patronat objęło stowarzyszenie Cafe Racer Club Poland. Ostateczny termin zgłoszeń mija 15 kwietnia 2016.
Program zlotu i wszystkie szczegóły informacyjne są dostępne na stronie: klasycznytriumph.pl/. Działa także profil FB: facebook.com/KlasyczneMotocykleTriumph.

Portal NewsAuto.pl jest po raz drugi patronem medialnym zlotu, na który oczywiście zapraszamy!

triump-t4

Fot.: Marcin Wójcik i Kamil Maziarek