O nowej Maździe6 z roku modelowego 2015 pisaliśmy już przy okazji premiery modelu podczas salonu samochodowego Los Angeles Auto Show 2014.
Mazda6 2015 to kolejny krok w doskonaleniu modeli marki. Zyskuje ona nie tylko zupełnie nowe wnętrze, ale również szereg zmian w stylizacji zewnętrznej, w zakresie bezpieczeństwa i komfortu jazdy.
Zobacz także:
Najważniejsze różnice w porównaniu do obecnego modelu*
• napęd na 4 koła z silnikiem Diesla (wersja nadwozia Sport Kombi);
• polskie menu systemu nawigacji oraz multimedialnego systemu łączności i rozrywki;
• funkcja świateł Leaving / Coming Home – oświetlania drogi do domu;
• multimedialny system łączności i rozrywki – MZD Connect w połączeniu ze smartfonem ułatwia korzystanie z nowoczesnych funkcji, w tym łączności z Internetem i dostępem do usług sieci społecznościowych;
• wyświetlacz przezierny Head-up, który pokazuje aktualną prędkość pojazdu i inne ważne informacje dotyczące jazdy, np. stan lub tryb działania zaawansowanych systemów bezpieczeństwa;
• elektromechaniczny hamulec postojowy;
• przednie reflektory diodowe (LED);
• światła przeciwmgielne diodowe (LED);
• system hamowania w ruchu miejskim SCBS aktywny również przy jeździe tyłem;
• system inteligentnych świateł drogowych o selektywnym obszarze oświetlania (AHBC);
• system wspomagający utrzymanie pojazdu w wybranym pasie ruchu (LKA);
• system wykrywający znużenie kierowcy (Driver Alert);
• radio cyfrowe (DAB);
• nowa jasna tapicerka skórzana „True White”;
• podgrzewanie siedzisko tylnej kanapy;
• elementy pokryte skórą na desce rozdzielczej i konsoli środkowej;
• nowa stylizacja przedniego grilla i zderzaka.
*W zależności od wersji wyposażenia.
CENY
Cennik nowego modelu w Polsce przedstawiamy poniżej w galerii.





![THE I.C.E. 2026: MASERATI PREZENTUJE UNIKATOWE MCPURA CIELO W ST. MORITZ Maserati zaprezentowało unikatowy egzemplarz MCPura Cielo podczas zimowego wydarzenia The I.C.E. 2026 […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/02/Maserati-MCPura-Cielo-65x65.jpg)
![BMW: PIERWSZE EGZEMPLARZE PRZEDPRODUKCYJNE BMW i3 ZJEŻDŻAJĄ Z LINII Zakład BMW Group w Monachium osiąga kolejny etap transformacji, uruchamiając produkcję pierwszych […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/02/BMW-i3-65x65.jpg)
![RETROMOBILE 2026: PEUGEOT ŚWIĘTUJE HISTORIĘ I POWRÓT GTi PEUGEOT wykorzystuje targi Rétromobile 2026 w Paryżu do podkreślenia historii i znaczenia […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/01/Retromobile-2026-PEUGEOT-GTi-65x65.jpg)
![RETROMOBILE 2026: 50 LAT KOLEKCJI BMW ART CAR Rétromobile Paris stanie się w 2026 roku jednym z kluczowych punktów globalnych […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/01/Retromobile-2026-BMW-65x65.jpg)
![LANCIA: TROFEO LANCIA POWRACA W 2026 ROKU Z NOWĄ KATEGORIĄ RALLY6 Trofeo Lancia wróci na odcinki specjalne w sezonie 2026, kontynuując oficjalny powrót […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/01/Trofeo-Lancia-65x65.jpg)
![LANCIA: POWRÓT DO WRC PODCZAS RALLYE MONTE-CARLO 2026 Lancia oficjalnie wraca do Rajdowych Mistrzostw Świata, debiutując w klasie WRC2 podczas […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/01/Lancia-Ypsilon-Rally2-HF-Integrale-65x65.jpg)
![DAKAR 2026: HISTORYCZNY TRIUMF DACII W NAJTRUDNIEJSZYM RAJDZIE ŚWIATA Zespół The Dacia Sandriders odniósł zwycięstwo w 48. edycji Rajdu Dakar, uznawanym […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/01/Dakar-2026-meta-65x65.jpg)
![DACIA: AL-ATTIYAH W POLSCE I PLANY ZESPOŁU DACIA SANDRIDERS NA DAKAR 2026 Wizyta pięciokrotnego zwycięzcy Rajdu Dakar, Nassera Al-Attiyaha, w Polsce stała się okazją […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/11/W2RC-Dacia-Sandriders-65x65.jpg)
![FORMUŁA 1: SHELL I SCUDERIA FERRARI NADAL CHCĄ WYGRYWAĆ Shell i Scuderia Ferrari przedłużają partnerstwo. Ma ono zaowocować opracowaniem lepszych produktów, […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2021/03/Shell-Ferrari1-65x65.jpg)
![FORMUŁA 1: OFICJALNE AUTA MERCEDESA Z NOWYM DESIGNEM Mercedes- AMG Official Safety Car to oficjalny samochód bezpieczeństwa, który obok samochodu […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2021/03/mercedes-f1-safety1-65x65.jpg)
![MAZDA: ODKRYWAJ PARKI DINOZAURÓW W POLSCE W RYTMIE SLOW Jesień to idealny czas, by zwolnić tempo, odłożyć telefony i wspólnie wyruszyć […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/11/Mazda-Slow-Road-65x65.jpg)
![MAZDA: „MIEJSCA MOCY“ – JESIENNA PODRÓŻ W RYTMIE SLOW PO POLSCE Jesień to świetny czas, by zwolnić i ruszyć w drogę w poszukiwaniu […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/10/Mazda-slow-road-65x65.jpg)
![YAMAHA: TRACER 7 i TRACER 7 GT NA ROK 2026 ZE SKRZYNIĄ BIEGÓW Y-AMT Modele TRACER 7 i TRACER 7 GT marki Yamaha zawsze oferowały połączenie […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/10/Yamaha-TRACER-7-65x65.jpg)
![YAMAHA: PROMOCJA NA WYBRANE MOTOCYKLE I SKUTERY DO KOŃCA STYCZNIA To już ostatnie okazje Yamahy. Popularne modele można znaleźć w niższych cenach […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/01/Yamaha-promocja-65x65.jpg)
![BRACIA SZKOPEK INACZEJ NIŻ BRACIA KLICZKO ALE PO SWÓJ SUKCES Mistrzowie świata w boksie, Władymir i Witalij Kliczko obiecali kiedyś swojej mamie, […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2018/05/szkoepk-naszym3-65x65.jpg)
![SMUTNY OKRES CZYLI NIGDY O WAS NIE ZAPOMNIMY Styczeń jest bardzo smutnym miesiącem dla polskich fanów rajdów samochodowych. I nie […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2018/01/odeszli1-65x65.jpg)
![HYUNDAI: DLACZEGO STARE MITY O AUTACH ELEKTRYCZNYCH NIE MAJĄ JUŻ SENSU Rozwój elektromobilności w ostatnich latach sprawił, że wiele obiegowych opinii na temat […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/12/Hyundai-mity-aut-elektrycznych-65x65.jpg)
![E.ON: ROZWÓJ SYSTEMÓW ŁADOWANIA W MIEJSCACH PRACY Rosnąca popularność pojazdów elektrycznych sprawia, że biura muszą dostosować się do nowych […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/10/E.ON-Cushman-Wakefield-65x65.jpg)
![VOLKSWAGEN GROUP: EUROPEJSKI PROJEKT POPRAWY BEZPIECZEŃSTWA NA DROGACH Grupa Volkswagen rozpoczyna europejski projekt, którego celem jest dalsza poprawa bezpieczeństwa ruchu […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/01/Volkswagen-Group-65x65.jpg)
![SKODA: PROGRAM „PRAWO DO JAZDY” DLA KIEROWCÓW WRACAJĄCYCH ZA KIEROWNICĘ Najpierw spokój, potem jazda – Skoda pomaga wrócić za kierownicę Powrót do […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/12/Skoda-Prawo-Do-Jazdy-65x65.jpg)
![FORD: NAPĘDY PHEV W SAMOCHODACH DOSTAWCZYCH NA POLSKIM RYNKU Ford Pro oferuje jedną z najszerszych gam samochodów dostawczych z napędem Plug-in […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/02/Ford-Pro-napedy-PHEV-65x65.jpg)
![MAXUS: E-DELIVER 9 W CENIE DIESLA PO ZAKOŃCZENIU PROGRAMU NASZAUTO Zakończenie rządowego programu dopłat NaszEauto nie oznacza końca atrakcyjnych cen elektrycznych samochodów […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/02/Maxus-e-Deliver-9-promocja-65x65.jpg)
![CONTINENTAL: OPONY SPORTCONTACT 7 I ECOCONTACT 6 Q DLA AUDI A6 Najnowsze Audi A6 będzie standardowo wyposażane w letnie opony marki Continental. Producent […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/02/Continental-Audi-A6-65x65.jpg)
![CONTINENTAL: 30 LAT OBECNOŚCI W POLSCE I JUBILEUSZOWA KAMPANIA „RAZEM NAM PO DRODZE” W 2026 roku Continental Opony Polska obchodzi 30-lecie działalności na polskim rynku. […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/01/Continental-Razem-nam-po-drodze-65x65.jpg)
![FORD: ROZSZERZENIE SYSTEMU BLUECRUISE NA PUMĘ, KUGĘ I RANGERA Ford rozszerza dostępność systemu BlueCruise, czyli jazdy w trybie „hands-off, eyes-on”, na […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ford-BlueCruise-65x65.jpg)
![EXLANTIX: INTELIGENTNA TARCZA DLA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH Marka Exlantix wkracza na rynek samochodów elektrycznych z nowym podejściem do bezpieczeństwa, […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/11/Exlantix-bezpieczenstwo-65x65.jpg)
![SKODA: HYBRYDY PLUG-IN ZACHOWAJĄ LIMIT 150 TYS. ZŁ Nowe limity amortyzacji od 2026 roku. Niskoemisyjne modele Skody dostępne w preferencyjnym […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/10/Skoda-amortyzacja-podatki-65x65.jpg)
![MAZDA: NSA ODRZUCA SKARGĘ KIS – HYBRYDY Z TAŃSZĄ AKCYZĄ Mazda Motor Poland wygrała przed Naczelnym Sądem Administracyjnym sprawę dotyczącą obniżonej akcyzy […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/10/Mazda-NSA-65x65.jpg)
![SAMOCHÓD SPROWADZONY Z USA – CZY JEST SIĘ CZEGO BAĆ? O używanych samochodach sprowadzanych w ramach prywatnego importu do Polski z USA […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/02/carVertical-auto-z-USA-65x65.jpg)
![OPEL: PREMIERA SPORTOWYCH MODELI ASTRA GSe I ASTRA SPORTS TOURER GSe Sportowa przyszłość Opla jest elektryczna: hybrydy plug‑in Astra GSe i Astra Sports […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2023/02/Opel-Astra-GSe-i-Astra-Sports-Tourer-GSe-65x65.jpg)
![TEST: CHERY TIGGO 8 – PRZESTRONNY RODZINNY SUV, KTÓRY NIE NADWYRĘŻY PORTFELA Testowaliśmy Chery TIGGO 8 aby sprawdzić, jak duży SUV nowej na polskim […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/11/Chery-TIGGO-8-65x65.jpg)
![TEST: JEEP AVENGER CZYLI MAŁY AMERYKANIN W EUROPEJSKIM WYDANIU Jeep Avenger przebojem wszedł na Europejskie rynki. W październiku łączna sprzedaż przekroczyła […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/01/Jeep-Avenger-test-65x65.jpg)
