MERCEDES: DODATKOWA GWARANCJA DLA NOWYCH AUT

Merc 12

Nabywcy nowych samochodów Mercedes-Benz i smart mogą skorzystać z promocyjnego pakietu gwarancyjnego pokrywającego koszty napraw ewentualnych awarii w okresie pogwarancyjnym. Łącznie z gwarancją fabryczną, okres ochrony aut objętych pakietem wynosi 4 lata (lub 120 tys. km przebiegu).

Ceny pakietu dla Klasy A, B i CLA startują już od 249 złotych. Zapewnia on nabywcom nowych samochodów osobowych jeszcze większy komfort użytkowania – gwarantuje pełną przewidywalność wydatków na obsługę auta i podnosi jego wartość przy odsprzedaży. W ramach pakietu pokrywane są koszty napraw ewentualnych awarii pojazdu w okresie 2 lat po upływie fabrycznej gwarancji, począwszy od 25. miesiąca od daty pierwszej rejestracji, jednak nie dłużej niż do chwili osiągnięcia przebiegu 120 tys. km.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Usługa dostępna jest dla posiadaczy smartów oraz Mercedesów Klas: A, B, CLA, C, GLK, E, CLS, SLK, ML, GL, CL, SL, R, G i S, nie dotyczy jednak wersji z napędem elektrycznym i hybrydowym oraz modeli AMG. Pakiet zapewnia pokrycie kosztów usunięcia awarii, do których doszło na terenie krajów Unii Europejskiej, Norwegii i Szwajcarii – w oparciu o najlepszą jakość obsługi i oryginalne części Mercedes-Benz.

Merc 13

Ceny pakietu gwarancyjnego dla nowych aut osobowych Mercedes-Benz i smart z rocznika 2013 (okres ochrony: 2 lata lub 120 tys. km)
• smart oraz Klasa A, B i CLA: 249 zł;
• Klasa C, GLK: 499 zł;
• Klasa E, CLS, SLK: 999 zł;
• Klasa ML, GL, CL, SL, R, G, S: 1999 zł.

Pakiet gwarancyjny obejmuje:
• samochody fabrycznie nowe oraz w wieku do 1 miesiąca lub z przebiegiem do 5000 km w dniu przystąpienia;
• pojazdy będące przedmiotem finansowania Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o., Mercedes-Benz Bank Polska SA, ja; nabywane w ramach innych form zakupu;
• egzemplarze zarejestrowane w Polsce.

Promocyjny pakiet gwarancyjny oferowany jest do 31 grudnia 2013 r. i może być łączony z innymi promocjami obowiązującymi na dany model.