MITSUBISHI: ZBLIŻA SIĘ ZIMA WIĘC WARTO ZROBIĆ PRZEGLĄD

mitsubishi-asx33

Zanim drogi pokryje śnieg warto skontrolować stan techniczny samochodu, aby móc bezpiecznie cieszyć się eksploatacją pojazdu.

W trosce o bezpieczeństwo firma Mitsubishi Motors, co roku przygotowuje niezwykle atrakcyjną ofertę dla swoich klientów – Zimowy Przegląd Mitsubishi.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Zachęca kierowców do sprawdzenia stanu technicznego pojazdu. Do 20 grudnia już za 99 zł użytkownicy aut Mitsubishi mają możliwość dokonania w autoryzowanych stacjach serwisowych sprawdzenia stanu technicznego akumulatora oraz przeprowadzenia kompleksowej weryfikacji działania wszystkich elementów wpływających na bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Dodatkowo, przy ewentualnych naprawach, będących wynikiem wykrycia usterki w ramach przeglądu przed zimą, za robociznę zapłacimy 10 proc. mniej a przy zakupie oryginalnego akumulatora otrzymamy 25 proc. zniżki. Na wybrane części eksploatacyjne i serwisowe oraz wybrane gadżety i akcesoria można liczyć na 15 proc. rabat.

Wszyscy, którzy zdecydują się na udział w Zimowym Przeglądzie Mitsubishi otrzymają upominek – stojak na smartfon z emblematem Mitsubishi Motors. Z oferty mogą skorzystać właściciele zarówno nowych, jaki i używanych pojazdów.

W ramach kontroli zostanie przeprowadzony specjalny test z wykorzystaniem testera akumulatorów, mający na celu określenie jego ogólnej kondycji oraz parametrów prądu rozruchu i prądu ładowania.

Przegląd obejmie także między innymi stan układu rozruchowego i ładowania oraz oświetlenie pojazdu, ustawienie lamp przednich, działanie i stan piór wycieraczek, stan bieżnika opon i ciśnienie w ogumieniu, stopień zużycia klocków hamulcowych i poziom płynu hamulcowego, poziom płynu spryskiwaczy, poziom płynu chłodzącego i szczelność układu chłodzącego, poziom oleju silnikowego, pasek napędu osprzętu, ogrzewanie i nawiewy i pasy bezpieczeństwa.

Więcej informacji na temat Zimowego Przeglądu Mitsubishi można odnaleźć na specjalnej stronie https://www.mitsubishi.pl/uslugi/zimowy-przeglad-mitsubishi .