MITSUBISHI: ZLOT MITSUMANIAKÓW JUŻ W WEEKEND

zlo_mumin1

Już w najbliższy weekend (28-30 sierpnia) odbędzie się coroczny, trzynasty – i wcale nie pechowy, Zlot Mitsumaniaków, wielbicieli japońskiej marki Mitsubishi.

W tym roku spotkanie umiejscowione jest w nadmorskiej miejscowości Pogorzelica w Ośrodku Wczasowym „Manta”. Jak zwykle spotkanie fanów marki cieszy się wielkim zainteresowaniem – swoje przybycie potwierdziło kilkuset osób szykujących już auta spod znaku Trzech Diamentów na tę ważną imprezę.


Zobacz także:

TURYSTYKA


 

XIII Ogólnopolski Zlot Mitsumaniaków rozpocznie się w piątek 28 sierpnia w wyjątkowym miejscu – urokliwej Pogorzelicy, malowniczej miejscowości położonej w pozbawionym zgiełku sosnowym lesie. Uczestników od morza oddzieli jedynie 350 metrów. Termin został specjalnie wybrany z myślą o rodzicach i ich pociechach, chodzących jeszcze do szkoły, tak by mogli pożegnać wakacje w wyjątkowym stylu Mitsubishi.

zlo_mumin2

Na miłośników japońskiej marki czeka 3-dniowa impreza obfitująca w liczne atrakcje, konkursy i co najważniejsze – wyjątkową atmosferę towarzyszącą podziwianiu najwspanialszych okazów spod znaku Trzech Diamentów. W 2015 roku istotną rolę odegra integracja, dlatego wszystkie regionalne imprezy zostały przeniesione na wspólny plac, gdzie uczestnicy będą mogli poznać pozostałych Zlotowiczów dzielących tę samą pasję, rozsiąść się przy ognisku i skosztować przysmaki przygotowane na grillach.

Dla wielbicieli aktywnego wypoczynku przygotowana została ścianka wspinaczkowa, mini park linowy, boiska do gry oraz plac zabaw (bo Mitsubishi nigdy nie zapomina o tych najmłodszych Mitsumaniakach!). Na wieczory zaplanowane są dyskoteki z dj-em i koncerty na scenie.

zlo_mumin3

Podczas zlotu będzie można zapoznać się ze wszystkimi modelami Mitsubishi, które zaprezentują przedstawiciele marki z firmy Japan Motors – głównego sponsora spotkania. Nie sposób nie wspomnieć o samochodach uczestników – co roku na Zlot zjeżdżają się niemal wszystkie modele Mitsubishi, nawet te dostępne wyłącznie na rynku japońskim.

Klub Mitsumaniaki działa od dziesięciu lat i zrzesza ponad 3000 członków. Dla wszystkich entuzjastów marki na swojej stronie internetowej (www.mitsumaniaki.com) stwarza możliwość dyskusji na forum, odkrycia nieznanych ciekawostek, jak i wielu informacji na temat wszystkich dostępnych modeli. Klub prowadzi akcję charytatywną „Mitsumaniaki Dzieciom” (http://www.mmdzieciom.pl/) i zachęca do pomocy w spełnianiu marzeń nieuleczalnie chorych dzieci przebywających pod opieką hospicjów na terenie Polski.