OFERTA BRIDGESTONE I WEBFLEET SOLUTIONS DLA FLOT

bridgestone-64534

Firma oponiarska Bridgestone rozpoczęła proces transformacji, który ma jej pomóc zdobyć pozycję lidera rozwiązań w zakresie mobilności.

Jednym z elementów tej strategii jest przejęcie spółki Webfleet Solutions, czołowego dostawcy usług do zarządzania flotą w Europie.


Zobacz relacje:

OPONY

UŻYTKOWE


 

Obecnie obie firmy wdrożyły pierwszą wspólną ofertę – Promocja 12/12 skierowaną do flot ciężarowych, która umożliwi im optymalizację działań dzięki najnowszym oponom Bridgestone i systemowi Webfleet.

Wszyscy, którzy do końca 2019 roku kupią 12 opon Bridgestone Duravis R002 lub Ecopia H002, otrzymają dwa zestawy telematyczne Webfleet na okres 12 miesięcy w cenie.

W skład zestawu wchodzi:

* Dostęp do dwóch pełnych rozwiązań telematycznych Webfleet na 12 miesięcy bez dodatkowych kosztów. To narzędzie, pomaga sprawniej zarządzać flotą poprzez min. monitorowanie pojazdów oraz naczep w czasie rzeczywistym na przejrzystych i najbardziej aktualnych mapach, skuteczne planowanie tras i przekazywanie ich bezpośrednio do kierowców oraz dostarczanie kompleksowej informacji o statusie pojazdów, spalaniu, wydajności, stylu jazdy kierowców i innych wskaźnikach kluczowych dla optymalizacji kosztów.
* Instalacja i deinstalacja sprzętu.
* Szkolenie dla klientów z obsługi systemu.
* Oferta obejmuje także możliwość przedłużenia usługi na preferencyjnych warunkach.

W ramach promocji każdy może kupić maksymalnie 24 opony i otrzymać do 4 zestawów Webfleet. Współpraca firm to krok ku realizacji założeń Bridgestone, tj. poszerzania kompetencji spółki w zakresie rozwiązań cyfrowych, aby sprostać rosnącym potrzebom użytkowników w obszarze wydajności, ekologii i wygody użytkowania.

System Webfleet, to innowacyjne rozwiązanie typu Software- as- a- Service (oprogramowanie jako usługa) do zarządzania flotą w czasie rzeczywistym. Firmy o różnej wielkości stosują je do monitorowania pracy pojazdów, zmniejszenia spalania, wspierania kierowców i podnoszenia ogólnej wydajności aut flotowych.

Opony Duravis R002 i Ecopia H002 marki Bridgestone to rozwiązania, które pomaga flotom zoptymalizować koszty operacyjne, znacznie obniżając koszt przejechania kilometra dzięki odporności na zużycie i ekonomii spalania.