ORLEN TEAM: ROZMOWY ZAWODNIKÓW W MARTWYM SEZONIE

Zawodnicy Orlen Team przygotowali dla swoich fanów rozwiązanie, dzięki któremu będą mogli z nimi pozostać w bieżącym kontakcie podczas akcji #zostańwdomu.

Sportowcy będą się ze sobą łączyć na instagramowym czacie podczas relacji na żywo, wymieniając się podczas rozmowy szczegółami na temat swoich dyscyplin.


Zobacz także:

SPORT


 

Najbliższa rozmowa, tym razem Roberta Kubicy z Maciejem Giemzą, już w najbliższą niedzielę.

– Cykl rozmów zawodników Orlen Team wpisuje się w ogólnokrajową #zostańwdomu, będącą następstwem pandemii koronawirusa. Nowa rzeczywistość w której znaleźli się wspierani przez nas sportowcy, stała się pretekstem do zaproponowania fanom formy kontaktu podczas domowej izolacji, jakiej poddaje się całe społeczeństwo – powiedziała Anna Ziobroń, Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów w PKN Orlen.

Podczas pierwszej relacji dyskusję prowadzili Robert Kubica oraz Bartosz Zmarzlik.

Kolejna z nich została zaplanowana na niedzielę, 5 kwietnia o godzinie 19. Podobnie jak i w pierwszym przypadku, gospodarzem będzie Robert Kubica. Tym razem jego gościem będzie motocyklista Orlen Team, Maciej Giemza. 25-letni uczestnik rajdu Dakar zapowiedział już, że przed rozpoczęciem transmisji zbierze od fanów kilka pytań, które przeczyta podczas relacji live.

Informacje o kolejnych rozmowach zawodników Orlen Team będą na bieżąco publikowane na profilach społecznościowych zespołu. Link do pierwszej rozmowy Roberta Kubicy z Bartoszem Zmarzlikiem: https://www.youtube.com/watch?v=Fl0etVTVbfU .