PREMIO: LOTERIA Z NAGRODAMI – FIAT 500 ORAZ BONY

42-34132550

Sieć serwisów samochodowych fast-fit Premio rusza z nową akcją promocyjną skierowaną do kierowców. 7 października startuje loteria, w której do wygrania jest Fiat 500 oraz bony o wartości 250 zł do wykorzystania w warsztatach marki.

W loterii może wziąć każdy, kto dokona zakupu lub skorzysta z usług oferowanych przez serwisy Premio za minimalną kwotę 50 zł, wypełni otrzymany kupon i wrzuci do urny znajdującej się w punkcie Premio. Każdy klient ma szansę wygrać Fiata 500 oraz jeden ze 112 bonów podarunkowych na usługi mechaniczne.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Dodatkowo dla osób, które zdecydują się w czasie trwania promocji skorzystać z usług serwisów Premio, czekają dalsze atrakcje m. in. drobne upominki przydatne w aucie czy opony oraz usługi w atrakcyjnych cenach.

– Przed sezonem zimowym warto sprawdzić stan auta, po to by nie mieć problemów na drodze nawet przy dużym mrozie czy śnieżycy. Koniecznie zweryfikujmy stan hamulców, akumulator czy ustawienie świateł i oczywiście zmieńmy opony na zimowe, kiedy nadejdzie na to czas. Kierowcy, którzy zrobią to w serwisach Premio, mogą liczyć na nagrody, a nawet na nowe auto – powiedziała Marta Sobieska, Marketing Manager Premio.

– Jestem przekonana, że nasza atrakcyjna oferta spotka się z dużym zainteresowaniem, dlatego też zapraszamy wszystkich naszych klientów oraz tych, którzy jeszcze nie mieli okazji odwiedzić serwisu Premio do zakupu jak również na sezonową wymianę opon i wzięcie udziału w loterii – dodała
M. Sobieska.

Premio to obecnie sieć 123 punkty serwisowe typu fast-fit na terenie całej Polski, w których można serwisować opony, wydechy, układy hamulcowe lub wymienić olej.