SEAT: ROZWIĄZANIA STWORZONE Z MYŚLĄ O FLOTACH FIRMOWYCH

Marka SEAT oferuje ciekawe rozwiązania dla przedsiębiorców stawiających na rozwijanie swojego biznesu.

Hiszpańska firma to nie tylko samochody, ale również kompleksowe i skuteczne rozwiązania ułatwiające ich eksploatację.


Zobacz relacje:

JEEP: GLADIATOR FAROUT FINAL EDITION NA POŻEGNANIE MODELU W EUROPIE
 

ROZMAITOŚCI


Nowoczesny design i efektywność

W portfolio producenta z Martorell znajdują się samochody o nowoczesnym designie i maksymalnej efektywności, które doskonale radzą sobie z wyzwaniami stawianymi przez współczesnych kierowców. Niezależnie od tego, czy klient potrzebuje mocnego hatchbacka, przestronnego SUV-a czy luksusowego samochodu służbowego – SEAT ma w swojej ofercie model odpowiadający aktualnemu zapotrzebowaniu.

Jednym z kluczowych aspektów, na które zwracamy uwagę przy tworzeniu samochodów dla flot, jest wartość rezydualna pojazdu. Rozumiemy, że dla firm liczą się koszty, dlatego staramy się zapewnić naszym klientom większą wartość oraz niższe koszty utrzymania. Dzięki temu wybierając samochody SEAT-a, przedsiębiorcy mogą liczyć na więcej oszczędności dla własnej firmy – mówi Marcin Rzepczyński, Dyrektor Sprzedaży SEAT.

Zwycięska drużyna

Modele, które znajdują się w ofercie skierowanej dla flot biznesowych zostały docenione przez ekspertów i otrzymały prestiżowe nagrody branżowe. Dobrym przykładem jest SEAT Leon, który zdobył nagrodę Fleet Award w 2016 roku w Hiszpanii i uzyskał tytuł Best Station Wagon of the Year w tym samym roku w Turcji. SEAT Ateca otrzymał wyróżnienie Fleet News Award w 2017 roku oraz tytuł Najlepszego Samochodu w Europie w 2017 roku. Model SEAT Arona był zdobywcą nagrody Red Dot Design Award 2017. To tylko niektóre z wyróżnień, które potwierdzają jakość samochodów marki SEAT z myślą o biznesie.

Full Service Leasing – rozwiązanie dla managerów flotowych

Full Service Leasing to kompleksowe i skrojone na miarę wsparcie w zarządzaniu kosztami, ubezpieczeniem, naprawami serwisowymi i eksploatacją opon. Dzięki tej usłudze, managerowie mają możliwość w pełni skoncentrować się na strategicznym prowadzeniu swojego biznesu, pozostawiając pozostałe aspekty trosce producenta.