SKODA: AUTO LAB W POZNANIU – MOŻESZ ODWIEDZIĆ

sk_sal

Pierwsze w Polsce, interaktywne centrum bezpieczeństwa Škoda Auto Lab od 2 stycznia można odwiedzać w Poznaniu, w budynku Centrum 425 przy ulicy Głogowskiej 425.

Centrum na stałe wpisze się w architekturę miasta, jako stacjonarna atrakcja dla wszystkich fanów innowacji i praktycznej wiedzy. To zaawansowane technicznie, przyjazne miejsce nauki poprzez zabawę.


Zobacz także:
BEZPIECZEŃSTWO


Odwiedzający każdą z 5 stref może skorzystać z interaktywnych atrakcji, np. symulatora dachowania, ekologicznej jazdy, doświadczyć wielu sytuacji drogowych, poznać ciekawostki dotyczące ekologiczna jazdy czy bezpiecznego zachowania się na drodze, a także sprawdzić swój czas reakcji.

Odwiedzający dowiedzą się również, jakiego ciężaru nabiera ich własne ciało albo niezabezpieczone w aucie przedmioty, jak działają poduszki bezpieczeństwa czy z jakich elementów konstrukcyjnych zbudowany jest samochód osobowy. Obecni na miejscu eksperci opowiedzą również o różnych rodzajach i typach ogumienia.

Chętni do odwiedzenia tego laboratorium wyobraźni mogą potwierdzić swoje przybycie na stronie skodaautolab.pl/. Dzięki temu otrzymają indywidualny kod, który podczas pobytu ułatwi m.in. dostęp do wyników i zdjęć, uzyskanych podczas nauki i zabawy na symulatorach.

To innowacyjne laboratorium wyobraźni powinien odwiedzić każdy obecny i przyszły kierowca, ale również każdy świadomy uczestnik ruchu drogowego.