STARTER: VW CADDY UŁATWIAJĄ ASSISTANCE

Starter_ 1_27

W odpowiedzi na rosnącą liczbę kierowców korzystających z assistance drogowego, Starter, firma naprawiającą ponad 60 proc. awarii samochodów bezpośrednio na drodze, poszerzyła swoją flotę aut o kolejne 10 samochodów serwisowych Volkswagen Caddy.

Samochody zostały uroczyście przekazane mechanikom w siedzibie Volkswagen Group Polska w Poznaniu. Mechanicy firmy Starter odbędą szereg szkoleń w zakresie wyposażenia nowych samochodów, ich wykorzystania, naprawy na drodze oraz obsługi klienta.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
STARTER – ASSISTANCE


– Zależy nam na komforcie naszych klientów, którzy niezmiennie oczekują od nas podnoszenia jakości serwisu, kwalifikacji oraz jeszcze szybszej i skuteczniejszej naprawy samochodu na drodze. Do tego potrzebny jest dobry i profesjonalny sprzęt. Samochody Volkswagen Caddy to modele z najwyższej półki, przystosowane do pracy w terenie, sprawdzone przez nas w niejednej sytuacji – powiedział Witold Cel, dyrektor operacyjny w firmie Starter.

Starter_2_27

Coraz bardziej skomplikowane technologicznie samochody wymagają nie tylko profesjonalnego mechanika, ale także specjalistycznego sprzętu, który precyzyjnie określi, jaka część samochodu uległa awarii. Starter wyposażył swoje mobilne warsztaty w 530 różnych narzędzi, w tym w urządzenia diagnostyczne uniwersalne dla wszystkich marek samochodów. Profesjonalny sprzęt, który znajduje się na pokładzie samochodów serwisowych Starter, umożliwia naprawę wielu awarii bezpośrednio na drodze.

– Czujemy się wyróżnieni, że firma Starter, która specjalizuje się w assistance drogowym, po raz kolejny wybrała Volkswagena Caddy. To dowód, że nasze samochody sprawdzają się w roli mobilnych warsztatów, każdego dnia pomagając kierowcom usuwać awarie – dodał Piotr Łakomy, dyrektor marki Volkswagen Samochody Użytkowe z Volkswagen Group Polska.

Do najczęstszych przypadków, z jakimi z sukcesem na co dzień mierzą się mechanicy Startera, należą m.in. kłopoty z elektryką, w tym rozładowane akumulatory, niesprawny napęd i skrzynia biegów, odblokowanie automatycznej skrzyni biegów, jak również kłopoty z oponami, układem paliwowym i hamulcowym, czy też niesprawny alarm.