YAMAHA: MOTOCYKLE I SKUTERY MARKI W WYPOŻYCZALNI ABACUS

Abacus_yama18

Ogólnopolska wypożyczalnia samochodów Abacus, która posiada 11 oddziałów w największych miastach Polski, jako pierwsza zdecydowała się do swojej oferty dołączyć usługę wynajmu motocykli i skuterów marki Yamaha.

Firma dysponuje flotą ponad 800 nowych, bogato wyposażonych i przygotowanych do drogi aut. W ofercie znajdują się wszystkie typy wynajmu, począwszy od najmów krótkoterminowych (nawet na 1 dzień) po długoterminowe, sięgające nawet pięciu lat.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

MOTOCYKLE


 

Usługi Abakusa skierowane są do firm oraz osób indywidualnych oczekujących obsługi na najwyższym poziomie, które w szybki i profesjonalny sposób chcą pozyskać pojazd na doraźne potrzeby lub działalność sezonową.

Nowością na ten sezon jest wynajem motocykli i skuterów Yamaha – Abakus jako pierwsza sieciowa wypożyczalnia zdecydowała się na zakup jednośladów. W jej gamie pojawiły się zarówno małe, miejskie skutery Yamaha Tricity o pojemności 125 cm3, przeznaczone do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy, jak i motocykle z manualnymi skrzyniami biegów.

Wśród nich można znaleźć wszechstronne, popularne w Polsce MT-03 i MT-07, wygodne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych motocyklistów, a także nieco większego Tracera 900 dobrego na trasy turystyczne. Dzięki tak szerokiej ofercie jednośladów Yamahy z pewnością każdy klient Abakusa znajdzie odpowiedni model dla siebie. Dodatkowo, na życzenie motocykle mogą być wyposażone m.in. w kufry czy nawigację GPS.

Motocyklowa oferta Abakusa jest skierowana do osób, które nie posiadają własnego sprzętu lub których jednoślad nie sprawdza się np. w dalszej turystyce. Z wynajmu mogą również skorzystać klienci, których motocykle uległy awarii lub wypadkowi. Abacus zapewnia bezgotówkowy wynajem jednośladu dla poszkodowanych w kolizjach, przejmując na siebie dochodzenie zwrotu kosztu wynajmu pojazdu zastępczego od towarzystw ubezpieczeniowych.

Wszystkie wynajmowane jednoślady objęte są gwarancją oraz pełnym ubezpieczeniem i wygodnym pakietem Assistance. Wypożyczalnia zapewnia również pojazdy zastępcze w razie awarii lub innych zdarzeń losowych. A dzięki licznym oddziałom wynajmujący ma możliwość zwrotu motocykla w zupełnie innym miejscu niż to, w którym go odebrał. Sezon jest krótki, warto więc ciesz się każdym dniem na motocyklu!