AUDI: INTERNETOWY SERWIS PODAJE CENY PALIWA

Audi wspomaga swoich klientów w oszczędzaniu kosztów paliwa. We wszystkich modelach serii A3 i w większości innych rodzin modelowych uruchomiono teraz internetowy serwis dotyczący cen paliwa.

Dostępny jest on w ramach Audi connect. Usługa ta informuje o aktualnych cenach paliwa na stacjach benzynowych. Kierowca może sortować listę wg ceny lub wg odległości od stacji, a system głosowy odczytuje wybrane informacje na głos. Kilka kliknięć wystarcza, by wytypowaną stację benzynową wprowadzić do nawigacji, jako cel naszej podróży.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


„Ceny paliwa”, korzystający z internetowej bazy danych, podaje listę stacji benzynowych z najniższymi cenami w okolicy w której się akurat znajdujemy, u celu naszej podróży lub w innym, dowolnie wybranym miejscu.

Z usługi „Ceny paliwa”, można korzystać w modelach A3, A3 Sportback i A3 Limousine oraz w niemal wszystkich pozostałych seriach modelowych Audi. Audi connect to kompleks usług, umożliwiających użytkownikowi samochodu marki Audi dostęp do systemów pokładowych, Internetu, infrastruktury i innych pojazdów.

Oprócz serwisu „Ceny paliwa”, Audi connect oferuje szereg innych usług, np. informacje drogowe online. Bazując na danych aktualizowanych w czasie rzeczywistym, serwis ten informuje o natężeniu ruchu na wybranej przez nas trasie i w razie potrzeby proponuje dogodną trasę alternatywną, promując w ten sposób oszczędną jazdę.