MERCEDES: KAROL KŁOS ODEBRAŁ NOWE GLC COUPE

karol-k-merc1

Karol Kłos, jeden z najbardziej znanych i utytułowanych polskich siatkarzy, wielokrotny reprezentant kraju, został ambasadorem marki Mercedes- Benz.

Nowe GLC Coupé odebrał w olsztyńskim salonie autoryzowanego dilera niemieckiego producenta: w firmie Auto- Idea.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

SPORT


 

Karol Kłos od zawsze był pasjonatem samochodów spod znaku trójramiennej gwiazdy. Dokładnie 3 lata temu kupił najbardziej sportowego spośród kompaktowych Mercedesów: Klasę A 45 AMG.

karol-k-merc2

Był to też pierwszy egzemplarz tego modelu, który wyjechał z salonu olsztyńskiego dealera. Karol i „Gwiazda” od początku przypadli sobie do gustu. Dlatego też Bogusław Kowalski, prezes firmy Auto-Idea, zaproponował siatkarzowi rolę ambasadora marki Mercedes- Benz.

Od 3 października sportowiec jeździ modelem GLC Coupe, którego polska premiera odbyła się zaledwie kilka dni wcześniej. Nowy model, który nigdy wcześniej nie występował w palecie Mercedesa, łączy w sobie zdolności off-roadowe, dynamikę coupé i moc SUV-a.

– Bardzo się cieszę, że będę mógł na co dzień korzystać z takiego samochodu jak nowe GLC Coupé. Oczywiście moje A 45 AMG pozostanie w rodzinie, bardzo się już zżyłem z tym samochodem – podsumowuje Karol Kłos.

karol-k-merc3