MITSUBISHI: OUTLANDER Z NAGRODĄ KELLEY BLUE BOOK 2020

Mitsubishi Outlander 2020 został uhonorowany wyróżnieniem Kelley Blue Book 2020 w kategorii 5-letnich kosztów użytkowania średniej wielkości SUV-ów z trzema rzędami siedzeń.

Nagrodę otrzymują nowe pojazdy o najniższych przewidywanych kosztach posiadania w ciągu pięcioletniego okresu eksploatacji.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Kelley Blue Book honoruje zarówno luksusowe, jak i popularne pojazdy. Outlander 2020 został wyróżniony drugi rok z rzędu. Nagrody uwzględniają różne czynniki, wpływające na wysokość wydatków na pojazd, w tym amortyzację, przewidywane koszty paliwa, opłat i ubezpieczeń, eksploatacji i napraw oraz opłaty stanowe dla wszystkich nowych modeli. Mają ma pomóc nabywcom nowych samochodów w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji zakupowych.

– Dwa lata z rzędu Mitsubishi Outlander jest liderem w segmencie pojazdów klasy średniej z trzema rzędami siedzeń, ze względu na niskie koszty paliwa i amortyzacji. Jest obecnie najbardziej przystępnym cenowo pojazdem na rynku, a jego koszty eksploatacji są konkurencyjne pod każdym względem. Wyróżnia się również najniższymi kosztami paliwa w swoim segmencie, a koszty finansowania i napraw są niskie w porównaniu z jego konkurentami – powiedział Eric Ibara, dyrektor w Kelley Blue Book.

Outlander 2020 ma bogate wyposażenie i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Auto napędza benzynowy, 2-litrowy silnik o mocy 150 KM w połączeniu z bezstopniową automatyczną przekładnią CVT i napędem na cztery koła.

Wewnątrz pojazd oferuje multimedialny system łączności ze smartfonem SDA, którego ekran powiększono do 8 cali i wyposażono we wbudowany system nawigacji firmy TomTom. Jest objęty 5-letnią/ 100 000 km gwarancją na nowy pojazd i 5-letnim/ nieograniczonym przebiegiem Assistance.