PHILIPS: NOWE TRWAŁE LAMPY WARSZTATOWE

We współpracy z ekspertami Philips opracował trzy nowe lampy warsztatowe. Dzięki zastosowaniu technologii LED tworzą one bezpieczniejsze warunki pracy i nie powodują zmęczenia wzroku.

Lampy warsztatowe Philips wyposażone są w mocne samochodowe diody LED o wyjątkowej trwałości. Emitują naturalne, białe światło, dzięki czemu pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo i wydajność pracy. Dzięki specjalnej obudowie są odporne na czynniki mechaniczne, pył, kurz, wilgoć i rozpuszczalniki chemiczne. Stanowią idealne rozwiązanie do zastosowania w warsztatach samochodowych i produkcyjnych.

Warsztatowa lampa kieszonkowa LED to praktyczne rozwiązanie oświetleniowe, wyposażone w sześć diod LED, emitujących mocne, białe światło. Wyposażona jest w trzy baterie Philips AAA, dzięki czemu jej czas działania wynosi nawet do 11 godzin. Jej dodatkową zaletą jest możliwość przypięcia jej do ubrania dzięki specjalnemu zaczepowi.

Warsztatowa lampa LED 220 V posiada szeroki 80-cio stopniowy kąt rozproszenia światła. Dzięki smukłej konstrukcji zapewnia łatwe dotarcie światła do trudno dostępnych miejsc. Jest również bardzo prosta do adaptacji w środowisku warsztatowym dzięki długiemu 10-cio metrowemu kablowi. Posiada miękki uchwyt i wyciągany ruchomy hak.

Warsztatowa lampa LED z ładowarką jest praktyczna i odporna na silne uderzenia. Działa do 6-ciu godzin po doładowaniu w stacji dokującej znajdującej się w zestawie lub przez ładowarkę samochodową 12-24V DC. Emituje bardzo jasne białe światło, o barwie zbliżonej do dziennego. Jest łatwa do adaptacji w środowisku warsztatowym dzięki możliwości umieszczenia jej na ruchomym magnesie lub wyciąganym haku. Dodatkowo emituje niebieskie światło, które pozwala na wykrycie nieszczelności np. w systemach klimatyzacji.