PORSCHE: NOWY DYREKTOR MARKI W POLSCE

Rafał Markiewicz od października bieżącego roku obejmie stanowisko brand managera marki Porsche w strukturach Volkswagen Group Polska. Będzie on odpowiedzialny za realizację strategii sprzedaży w naszym kraju.

Rafał Markiewicz urodził się 4 czerwca 1969 roku i jest absolwentem Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej. Początki jego kariery związane były z firmą Avis, a następnie dealerem marki Volvo Skan-Car, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż, a później marketing dealerski. Od 2000 roku pracował w strukturach DaimlerChrysler Automotive Polska a następnie Mercedes-Benz Polska. W latach 2000 – 2006 zarządzał sprzedażą samochodów osobowych w regionie, od 2006 roku zajmował stanowisko National Key Account Managera działu flotowego samochodów osobowych Mercedes-Benz. Z sukcesami zwiększał udział sprzedaży aut flotowych na rynku polskim.

W strukturach Volkswagen Group Polska Markiewicz obejmie stanowisko brand managera Porsche. Odpowiedzialny będzie nie tylko za wyniki sprzedaży, ale także za obszar serwisu, oraz wzmacnianie wizerunku tej szczególnej marki samochodów.