HYUNDAI NA RADOM AIR SHOW 2018: SANTA FE ORAZ TUCSON W AKCJI

Hyun_Tucson1

Partnerem samochodowym tegorocznych Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Radom Air Show, które odbędą się w dniach 25-26 sierpnia na lotnisku Sadków w Radomiu został Hyundai Motor Poland.

To największa impreza lotnicza w Polsce, podczas której programy w powietrzu prezentują piloci i zespoły akrobacyjne z całego świata.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Tegoroczne Radom Air Show ma być także ważnym elementem krajowych obchodów 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego, a organizatorzy spodziewają się, że w wydarzeniu weźmie udział około 200 000 widzów z całej Polski.

Hyun_Tucson2

Do logistycznego wsparcia imprezy Hyundai zapewni flotę dwudziestu dwóch samochodów – trzynaście samochodów Hyundai Santa Fe nowej generacji oraz dziewięć aut Tucson. Samochodami będą poruszać się w Polsce zagraniczni goście, którzy przybędą na tegoroczną edycję Radom Air Show.

W związku z partnerstwem, na terenie imprezy Hyundai Motor Poland wybuduje stoisko. W obrębie stoiska zaprezentuje najnowsze modele, jak również przygotuje atrakcje dla dorosłych i dzieci. Logo Hyundai pojawi się również na wybranych materiałach przygotowywanych z okazji eventu.

– Motoryzacja od zawsze wykorzystuje rozwiązania techniczne stosowane w lotnictwie, a obie dyscypliny ściśle się przenikają. Jednakże nie tylko ze względu na technikę czy technologię podjęliśmy decyzję o partnerowaniu tegorocznym pokazom. Radom Air Show za każdym razem przyciąga tysiące spragnionych emocji fanów lotnictwa z całej Polski. Cieszymy się, że będziemy mogli podjąć angażujące ich inicjatywy oraz wesprzeć logistycznie organizatorów imprezy, zwłaszcza w tak znamiennym dla polskiego lotnictwa wojskowego roku – powiedział Leszek Płonka, Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland.